İstanbul'un merkezine yakın varoş bir ilçede oturmak mı yoksa İstanbul'a uzak bir ilçede oturmak mı?

Artık varoş da diyemiyorum gerçi kötü semtlerde bile ev fiyatları çok pahalı Sizce hangisi daha mantıklı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Varoşun adını söyle sana söyleyeyim fikrimi. Varoşlar genelde merkezde olmaz dışarıda sözde lüks sitelerde yaşarlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• uzak bir ilçe iyiyse orayı seçerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ikisinin ortasinda olsa daha iyi ne icinde ne disinda Tarlabasinda da degil Beylikdüzünde de degil arasinda Atakoyde Bahçelievler'de

0|0
    0|0
    • 1ay

Ataköy dediğin yer çok pahalı ama

• 1ay

Birde git emlakciya komisyon ver depozito ver esya al sana 5000 tl ye patlardi bu iş. Simdiden kardasin :D

• 1ay

Kiraciligin yaşı yoktur :D

• Varoştan kastın Hacıhüsrev Tarlabaşı gibi yerlerse uzak otur yok normalde şehre yakın :)

0|0
    0|0
  • İstanbula uzak oturmak

0|0
    0|0
  • Esenler Bayrampaşa civarında oturdum çalıştım bilirim oraları Bayrampaşa'yı tavsiye ederim tabi iş yeri ya da okula ulaşımın önemli istersen tavsiyede bulunabilirim

0|0
    0|0
  • İstanbuldan ne kadar uzak, o kadar iyi

0|0
    0|0
    • 1ay

İşe gidip gelmek zor oluyo işte

• İstanbul dışı bir il

0|0
    0|0
  • Ne yaptigina bagli. Trafikte zaman kaybetmek sorin degil dersen uzak daha iyi

0|0
    0|0
    • 1ay

1 buçuk saatten fazla zaman harcayamam yolda

• 1ay

Nerden nereye gideceksin iste onu sordum. İstanbul'da en kisa mesafe 1 saat olmus zaten

• 1ay

Köprü en az 2 saat sürüyor. İşine/okuluna yakın bir yer seç o zaman

• uzaaaak

0|0
    0|0
  • Uzak

0|0
    0|0
  • İstanbul'da güzel bir semtte yaşamıyorsan istanbulluyum demeyeceksin. ne öyle ya başka yerde villa alacağın parayla İstanbul'da karşı apartmanın penceresini gören ufacık bir daire alıyosun

0|0
    0|0
  • Hiç biri mantıklı değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Köprüden geçmeyeceğin bir semtte oturman en hayırlı olanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...