Kapat

İstanbul'un merkezine yakın varoş bir ilçede oturmak mı yoksa İstanbul'a uzak bir ilçede oturmak mı?

Artık varoş da diyemiyorum gerçi kötü semtlerde bile ev fiyatları çok pahalı Sizce hangisi daha mantıklı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Varoşun adını söyle sana söyleyeyim fikrimi. Varoşlar genelde merkezde olmaz dışarıda sözde lüks sitelerde yaşarlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• uzak bir ilçe iyiyse orayı seçerim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Ikisinin ortasinda olsa daha iyi ne icinde ne disinda Tarlabasinda da degil Beylikdüzünde de degil arasinda Atakoyde Bahçelievler'de

0|0
    0|0
    • Ataköy dediğin yer çok pahalı ama

• Birde git emlakciya komisyon ver depozito ver esya al sana 5000 tl ye patlardi bu iş. Simdiden kardasin :D

• Kiraciligin yaşı yoktur :D

• Varoştan kastın Hacıhüsrev Tarlabaşı gibi yerlerse uzak otur yok normalde şehre yakın :)

0|0
    0|0
  • İstanbula uzak oturmak

0|0
    0|0
  • Esenler Bayrampaşa civarında oturdum çalıştım bilirim oraları Bayrampaşa'yı tavsiye ederim tabi iş yeri ya da okula ulaşımın önemli istersen tavsiyede bulunabilirim

0|0
    0|0
  • İstanbuldan ne kadar uzak, o kadar iyi

0|0
    0|0
    • İşe gidip gelmek zor oluyo işte

• İstanbul dışı bir il

0|0
    0|0
  • Ne yaptigina bagli. Trafikte zaman kaybetmek sorin degil dersen uzak daha iyi

0|0
    0|0
    • 1 buçuk saatten fazla zaman harcayamam yolda

• Nerden nereye gideceksin iste onu sordum. İstanbul'da en kisa mesafe 1 saat olmus zaten

• Köprü en az 2 saat sürüyor. İşine/okuluna yakın bir yer seç o zaman

• uzaaaak

0|0
    0|0
  • Uzak

0|0
    0|0
  • İstanbul'da güzel bir semtte yaşamıyorsan istanbulluyum demeyeceksin. ne öyle ya başka yerde villa alacağın parayla İstanbul'da karşı apartmanın penceresini gören ufacık bir daire alıyosun

0|0
    0|0
  • Hiç biri mantıklı değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Köprüden geçmeyeceğin bir semtte oturman en hayırlı olanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...