Dışlanıyorum ne yapmalıyım?

Arkadaş ortamında kendimi dışlanmış hissediyorum. Bir şey söylediğimde pek dikkate almıyorlar, ben gitmesem gelmiyorlar yanıma kendimi çok yanlız hissediyorum ne yapmalıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Icıne kapanıklık Sezıyorum Sende Tam Olarak Depresyon Demeyelımde bende Bır pıskolojık Enkaz Altında Kalmıstım. Hafızamı Bıle yıtırmıstım. Ama Kendımı Severek Tedavıye kendım Basladım Ikı yerden pısıkolojık Tedavı Gormelıdır raporum var Iken ben ıkı raporuda yırttım Attım.

bır Ara Kendımı pıskolojı felsefe kıtaplarına verdım Senın gıbı kımsem yokken Kıtaplar Arkadasım olmustu. Bence Sende Denemelısın. kıtap Oku ama bunlar Illakı pıskolojı Kıtapları olması gerekmıyor Ben oyle Yaptım Dıye sende oyle Yapma.

Sunu Unutma Ben Dıslanıyorum Dıye asla kotu Dusuncelere Kapılma Evet Bır Erkek Olarak Dıyorumkı erkek mılletının Genel Sorunu cınsellık Degıl. sadece ırade sorunu Yasıyoruz.

bence Sen Once Kendıne Bır bakım yap ve herzaman Gıttıgın yerlerden Harıc farklı Bır Yere Gıt ya Insan kendı Tedavı Sıstemını Kendısı Buluyor. ben Hıc Aklıma gelmeyecek seylerden haz Almayı ogrendım Kendı Kendımı tedavı etmeyı ogrendım. tamamen Senın Durumunla Aynı Durumda ıken kımsem yokken arkadasım yokken Insanlardan nefret edıyorken, en başta kendimi Sevmekle Başladım. Sonra ALLAH'ın Yarattığı Doğal güzelliklere kafayı yordum. Ve yavaş yavaş Kendimi Sevmeye başladım. Ve Senın bence Konusmaya Ihtıyacın var.. en buyuk Ihtıyacın Bence Su anda bu Dıye Dusunuyorum. KENDINI SEV, YARADILANI SEV, YARADAN Dan ÖTÜRÜ..

1|0
    0|0
    • 1ay

depresyon hastasıyım 3 yıldır zaten çok teşekkür ederim cevabın için

• 1ay

rica ederim bende depresyon hastasiyim 7 yıldır

En İyi Kız Görüşü

• dışlanmak nedir ya özgüvenin yerinde olsun içine kapanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0