Türk milleti güzelleşiyor mu, cirkinleşiyor mu?

Merak ettiğim bir soru bu. Çoğu zaman güzel, beyaz, uzun boylu kızların sevgililerine bakıyorum, esmer, kıllı göbekli. (Kızlar yapmayin yaaa) Yakışıklı erkekler (onlar cok az zaten) hep yalnız ya da başka erkeklerle geziyor. Suriyeliler geldi, genlerimizi kirletiyorlar. En çok gelin aldiğımiz ulke suriye maalesef. Ote yandan gördugum yeni nesil kiz ve erkek cocuklarinin en az %60ı cok tatlı. Sizce guzellesiyor muyuz cirkinlesiyor muyuz?

• Güzelleşiyor
    58%(11)56%(24)Oy Ver54%(13)
  • Çirkinleşiyor
    16%(3)19%(8)Oy Ver21%(5)
  • Sabit
    26%(5)25%(11)Oy Ver25%(6)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupalılarla evlenen güzelleşir doğudan güzel bulmak zor

1|0
    0|0
    • Bencede kardesim, ama Suriyelilerle evlenen pek cok erkegimiz var maalesef...

• Çoğu zaten brad pitt değil kızlar evlensin en azından gelecek nesiller güzel olur

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzelleşiyor gibi.

0|0
    0|0
  • Güzelleşiyor

0|0
    0|0
  • a dedim

0|0
    0|0
  • sabit

0|0
    0|0
  • Yeni nesil çok fena geliyor :)

0|0
    0|0
  • güzelleşiyor gibi😅

0|0
    0|0
  • tek bildiğim güzel s. kişiyor Bakire Nerd'im

0|0
    2|0
  • Türk kızından bir halt olmaz kendilerini neden bu kadar guzel goruyorlar anlamiyorum bir gidip yurtdisina denesinler bakalim guzellliklerini

0|0
    0|0
    • Ben kendimi cok guzel gormuyorum ama ingilizce ogretmenim turk kizlari guzel turk erkekleri cirkin dedi. Batili esi olan pek cok tanidigim var. Ayrica ben 4 kere yurtdisina ciktim. Cirkin diye damga yemedim hic. Ayrica internetten buldugum 4 yabanci sevgilim var

• ne yaptılar

• Hem fiziksel hem manevi acidan beni ve bazi arkadaslarimi rahatsiz ettiler. Arkamda oturuyordu birisi bir ara. Ya vuruyordu, ya oksuruyordu agzini kapatmadan, ya da beni sıkıştırıyordu. Cantama ayran sicratmislardi bilerek bir kere. Ayrica surekli asagiliyorlardi. her konuda. Okulumuz da pek paragozdu. Sadece disiplin cezasi verdiler onlara, hic bir sey olmadi. Lisedekiler de bir fikrimi paylassam, off bir sus ya gerizekali falan diyorlardi. Beni elestiriyorlardi baya. Avrupa gezilerimde ise tanistigim butun erkekler bana cok iyi davrandi, hic tanimadigim erkekler bana ' bizimle takilmak ister misin?' diye falan sordu. Yuzum azicik eksise "iyi misin?" Diye soruyorlardi. Agladigim zaman aglama gel saril falan dedi birisi :D Simdi universitedeyim, buradakiler normal. Ama gecmiste derin ve kotu izlenimler birakti Turk erkekleri bende.

• Sabit kalıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...