Özellikle erkekler yorum yapın lütfen? Neden bakıyorsunuz ve ne diyorsunuz detayyy?

170 boyundayim 56 kilo topuklu giydim avmde dolaşıyorum şu anda 😁 nerde erkek grubu görsem hepsi bakıp birşeyler konuşuyor ne diyorlar ya kötü mü 😣? Arkadaşlar çok havalı manken gibisin diyor ben de seviyorum giymeyi 😐

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• kimin ne dediği umrumda değil bişeyi seviyorsam giyerim ben şahsen kendim olurum soruna gelirsek kötü değil tabiki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende 172-173 e 58. kiloyum kanka 😂 aynı durumu yaşıyorum sanırım fizikten dolayı. Ne giymek yakışıyor suç bizim mi 😂

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynen canım manken gibisin sen de çekinme giy istediğini taşırsın rahat 😀 ben sadece ne diyorlar acaba düşündüm bir an

Erkekler Ne Diyor 28

• Havalara gel 😀 Türkiye abaza memleketi kim olsa bakarlar

1|0
    0|0
    • 1ay

Onu biliyorum havadan değil düz tabanken o kadar bakılmıyor ama şimdi çocuk arkadaşına beni gösteriyor ben de onu soruyorum kötü bir şey diyorlar mıdır 😣

• 1ay

Hayır yahu abazalar işte allah bilir neler diyorlardır. Günahlarını almiyim güzel kız falanda demiş olabilirler ama çoğunun içi pis öyle tiplerin

• ama zayıfsın manken gibi diyorlardır ondandir seksi diyorlardir

1|0
    0|0
  • ümit işte, bir bakıyim belki o da bakar gibisinden bakıyorlar

0|0
    0|0
  • Onca ekek bakıyor hala yetmiyor da birde buralardan egonu şişirme peşindesin ya, buna maymun iştahlılık deniyor. Muhtemelen çocukluğunda ailen fazla ilgi göstermemiş.

0|0
    0|0
  • Ya hiç avm de güzel kız görmesek yani sende bir alemsin ne kadar havalı olabilirsin ki? O sana öyle geliyordur bu gün bir değişiklik yaptıysan kendinde ondandır Türk kızı işte bir avm de bir de ks de :D

0|0
    0|0
  • aranıyor diyorlardın ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne alaka ne m*lca bir zihniyet

• 1ay

Öyle bir izlenim vermedim gayet normal kapalı giyindim sadece topuklu vardı. Söyledigin gibi dusunuyorlarsa onlarin zihniyeti m*lca demek istedim sana değil lafım.

• 1ay

olabilir. malca da olabilir. ancak bunu değiştiremeyiz. değil mi?

• Bakanlar konuşsun

0|0
    0|0
  • Görmeden yorum yapmam tarzım değil 😎😎

0|0
    0|0
  • Ulan gizleden soran herkes kendini ya Brad Pitt ya da Adriana lima ilan ediyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya tamam ben çirkinim sen soruya cevap verir misin o önemli benim için

• 1ay

Becermek istiyolardır

• Tipe bak diyorlar.

0|0
    0|0
  • O zmn bir selfie yapip at bkalim 😊

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın diyosun.

0|0
    0|0
  • Keşkem benim olsa diyorlar dir; ))

0|0
    0|0
  • yeter övdünüz kendinizi ya

0|0
    0|0
  • kendinizi gösterise sunuyorsunuz, sonra da bakmamalarini istiyorsunuz.
    tebrikler...

0|0
    0|0
    • 1ay

Topuklu giymeyi çok seviyorum boyum kaç olursa olsun giderdim. Kendim istediğim için yapıyorum. Ayrıca sorun bakmaları değil herkese bakıyorlar uzunum acaba kötü bir şeyler mi söylüyorlar kendi aralarında onu merak ediyorum

• 1ay

ben bilmem, anlamam

• Erik gibi kütür kütür diyorlardır

0|0
    0|0
  • 'yenge de sulu erik gibi kütür kütür maşallah' diyolardır.

0|0
    0|0
  • yuruyemiyosan ondan bakıyodurlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Yuruyorum kanka sorun yok

• off be analar neler doğuruyor be gardaş :D

0|0
    0|0
  • Resim çekip atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz :)

0|0
    0|0
  • kesin bu kızı insan mı mikiyor diyorlardır

0|0
    0|0
  • Boy uzun dikkat cekiodur

0|0
    0|0
  • Seninle ilgili fantazi kuruyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Bunumu domaltarak sikse m diyorlardır

0|0
    0|0
  • At gibi kız yataklık bunu çatır çutur şaaparım diyorlardır

0|0
    0|0
  • Kanka hatuna bak :)

0|0
    0|0
  • Erkekler hiç kötü düşünür mü canıııım aşkolsun

0|0
    0|0
  • Kesin seninle tek gecelik ilişki yaşamak istiyorlardır hepsi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden giyinilmezin tabikid etopuklu ayakabi avmede giyilir ve insna kendini nasil rahat hissediyorsa ne hossuna gifiyorsa oyle giyinmeli ne var bunda kesinikle cok hoss durdu o yuzden erkekler bakiyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim canım zaten takmıyorum giyiyorum da bakışlar çok olunca bir tereddüt ettim

• 1ay

Yok canım takma zaten nasil rahat ediyorsan oyle davran milletin bakislarinda bosver bakarsalar baksinlar sen rahatsan bu yeter

• endişe duyuyormuş gibi haraket ediyorsunuz ya hiç inandırıcı değilsiniz. dar giyinirler e erkekler baktı erkeğin bir sucu yok ki sorun baktıran da.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen anlamamışsın bakacaklarini zaten biliyorum bilerek giyiyorum çünkü seviyorum. Ayrıca herkese bakıyor bu sapıklar. Benim sorum görünüşüme ne diyorlardir

• 1ay

güzelsen güzel diyorlardır ama toplumda şöyle bir algı var çok güzel bir kıza bu kesin kaşardır deniyor cok güzelsen sana bunları diyebilirler. cok çirkinsen onu bilemem gerçi sapığa güzel önemli değil nefes alsın yeter

• Avm de topuklu 😒

0|1
    1|0
  • maaall avm de topuklu nedir yaa muhtemelen bu mal napıyor diyorlardır hahahaha :D:DD:F

0|1
    1|0
    • 1ay

Zenginlerin takıldığı bir yer defacto lcw gibi pazar mali ürünler satan mağazalar yok düz taban giyen de yok.. cahilliğinle baş başa bırakıyorum seni

• 1ay

canım bari başka avm uydursaydın :DD:D:D:D:D:DD: hahahahaahhah ankaralıyım kent parka hafta da 3 gün en az mecburi hizmetten dolayı gidiyorum :D:D: oy bebeksin senn daha bebek bebek lcw defacto yokmuş ah yazık ya :D:D:D

• 1ay

Peki.

• Resim olsaydi yardimci olabilirdik

0|0
    0|0
  • Allahım yaa tipini çok merak ettim nasıl bir malsın acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...