Yavru kediyi kuma nasıl alıştırabilirsiniz iki gündür peşinde dolanmaktan canim çıktı?

Odada çok fazla girebilecegi yer ve kutular var onlarin arkasina girip oraya yapiyo kumu öncr biraz ortadaydi şimdi dsha sakin ıssız sayilabilecek biyere koyduk yemekten sonra ya da gidecegini anladigimda direk kuma goturuyorum iyice kokladida eliyle eşelettiriyorum kenarina yuksek seyler koyup ustune ortu ottum sadece kumun ustunde kaldi gene yapmadi küçükde bişey zaten nasıl alışırabilirim öğrenir mi?

Güncellemeler:
1ay Dün itibariyle öğrettik kendisi öğrendi teşekkürler cevaplar icin 😊

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kum yerine toprak koy

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kediler 3. Haftadan sonra kuma alışırlar. Kediler etrafa yapıyorsa ya fiziksel olarak bir rahatsızlıkları vardır ve dikkat çekmeye çalışıyordur ya da stress altındadır.
    Etrafa yaptigi kakayi cöpe atmayin kumuna koyun. Tekrar tuvaleti geldiginde kuma goturun koklasın.

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu taktigi denemissiniz sanirim. Birde veterinere goturun isterseniz, saglik sorunu var mi bir baksin.

• 1ay

Bugün aşı için götürdük üşütmüş dedi ilaç filan verdi o yontemi denemedim deniycem teşekkurler

Erkekler Ne Diyor 1

• Bildiğimiz kum mu yoksa mentollü kumlardan mı, benim kedilerimden biri o kumu sevmemişti.

1|0
    0|0
    • 1ay

Topaklaşan beyaz normal bir kum

• 1ay

O eve yeni geldiyse biraz yabancılık çekmiş olabilir. İçgüdülerinin harekete geçmesini bekleyeceksin artık😊 kakasını kuma koyma işini yapmışsın, gerisi onun bileceği iş😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Kumun içine pisliğini koyman gerekiyor öyle anlıyor. Yere yaptığı zaman alıp kumun üzerine koy.

1|0
    0|0
Yükleniyor...