Arkadaşlar ben kötü bir insan mıyım?

Şimdi biraz uzun ol ucak ama kendimi anlatayım. Öncelikle benimle küçükken kusurlarimdan dolayı çok dalga geçtiler küçük kavgalar ettiğimizde ailem bile bu kusurlarımi yüzüme vurarak dalga geçtiler ve ağlamama sebep oldular bende bu yüzden benimle dalga geçen insanlardan nefret etmeye ve onlardan kendimi soyutlamaya başladım ve intikam almak için çok çalışıp para kazandim ve kusurlarımi düzeltip çok çekici ve güzel oldum ama bu insanlardan ve diğer insanlara olan nefretim bir gram bile azalmadı. Ama mutlu ve gülen insanlar görünce bende mutlu oluyorum inşallah hep mutlu olurlar diyorum. Ben şimdi kötü bir insan mıyım...😔😔😔

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok takıntılı bir insansın sanırım. Buda yetiştirilme şeklin ve çevrenden kaynaklı anladığım kadarı ile.

2|0
    0|0
    • 1ay

Haklı olabilirsin

• 1ay

😊😊 teşekkür ederim içime şu serptin

• 1ay

Birazcık olsun rahatlatabildiysem ne mutlu.

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düşünceli insanlar ailen de olsa onları etrafında barındırmak zorunda değilsin içinden geldiği gibi davran nefret duygusunu barındırmak insanın en çok kendisine zarar verir bunu da unutma umarım sende hep mutlu olursun😊✌

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yok iyi bir insansın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlattıklarına göre kötü biri değilsin birde yakından tanımak gerek iyi misin kötü müsün anlamak için

1|0
    0|0
  • Saçmalama yahu...

1|0
    0|0
Yükleniyor...