BUNLAR SİZE BATIYOR MU?

BUNLAR SİZE BATIYOR MU?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• bir öl bence sen. Milli mücadelede daha fazla alan alınmış olabilir ya 15 Temmuz gerçekleşse ne kadar alanda özgür olabilecektin? Millet çıkmasaydı sokağa, atlamasaydı tankın önüne ne halt yiyecektin? Fetöcü olurdun bence. Ülkücü olabilirsin tamam ama 15 Temmuzda olan darbe girişimi de milli mücadele idi, neden bunu göz önünde bulundurmuyorsun? Cidden etrafa at gözlüğüyle bakma bir .

0|1
    0|2
    • 1ay

bunlar ülkücü falan olamaz bunlar olsa olsa Atatürkçülüğü kamuflaj olarak kullanan batılı dinsiz hdp li kemalistler ve Atatürkçülükle uzaktan yakından da alakaları yoktur

• 1ay

@fanatikadam geleyim ülkeme vereceğim söz veriyorum. 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası var altını da çizeyim. Osuruklu ağzına osurur gör sen. Türkiye'de adalet denen bir şey var. Sizlere yedirmem ülkemi

• 1ay

tamam tamam gel bekliyorum ; )

En İyi Erkek Görüşü

• sevr diye bir şey yoktur, bu sevr algısı Lozanı kabul ettirmek için yapılmıştır, güya pazarlık yapmaya gidenler ne bir ada istemiştir ne de musul ve kerkükten bir parça ya da pay istemiştir, hatta bu başarısız pazarlıklarından dolayı (hakaret edemiyorum) ingilizler dahi şaşırmıştır. Üstelik Lozandan tamamıyla ingiliz giyim dayatması ile dönmek de utanç duyulması gereken bir durumdur

0|2
    0|0
    • 1ay

aslanım 21 yaşındasın daha hayatının baharındasın. Oku biraz lütfen. Biraz İlber Ortaylı dinle. Lozan Başarı değildir diyorsan seni SERV'e uymaya davet ediyorum. Biraz da aklını kullanıp ordusu olmayan ülkenin imzaladığı barış antlaşmasını araştırmanı öneriyorum.

• 1ay

sanki annen sana ufakken "öcü" masalları anlatmış şimdi kalkmış bana bir zamanlar "öcüler" vardı diyorsun, 26 yaşına kadar bu kafayla nasıl yaşadın, bu savaşın amacını mı bilmiyorsun sonuçlarını mı bilmiyorsun savunduğun şey seni hala "ah ulan iyiki sevrden kurtulduk" diye dua etmeye mi itiyor ciddi ciddi sevr diye bir şey olduğunu mu düşünüyorsun? Tarih öğretmenin sana salak müfredatta yazanları söyledi diye hala korkuyor musun?

• 1ay

aklı selim bir kardeşim daha yahu bunlar döşediğimiz Türk akımı borularını yüzünden bile ciyak ciyak bağırıyorlar @cokoko kardeşim aklın yaşta değil başta ve eğitim almakta olduğunu gayet iyi şekilde ispatlamışsin ama bunlar anlamaz. şeyimizde bile kafa var ama bunlarda yok biraderim : )

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• siz nerdesiniz geziciler abd nin tiz sesleri

0|0
    0|2
    • 1ay

Gezici de olduk. FETÖ'cü de dediler. Türk kimliğim dışında her kimliği bana uyarlamaya çalıştınız ama asla bizden birisi diyemediniz. Sizlerden olup da Türk olmamaktansa Türk olup da hiç birisi olmak istiyorum.

• 1ay

Türk oldugunu anlamak için aynaya bakıyorsan zaten sıkıntı orada başlıyor ben ecdadımın yaptıkları karşısında şeref duyup ve kaybettiğimiz topraklara üzülürken sen üzülemiyorsan aynaya bakmaya devam et zaten gördüklerini de kimseye anlatma sonra kan testini yaptır (soy) sonra da avrupaya yerlesip papayla muhabettini arttır

• 1ay

Ecdadımızı sorgulamaya başlarsak benimki Orta Asya'dan başlar da seninki hangi yahudinin ermeninin rum'un dölünden başlar bilmiyorum. Zaten Avrupa'dayım şu anda. Ülkemi temsil ediyorum SPUMDA ITNERNATIONAL toplantısında. Sen ona da gavur dersin ama açılımı Güney Filipinler Müslüman Dayanışma Örgütü. Bu da dünyadaki en büyük Müslüman topluluğudur. Papa ile görüşen eteğini öpen kilisede kandil yakan Emine canısı ile beni karıştırma.
      Kaybedilen topraklar mı? Suriye'deki Türbe gibi değil mi? Emin ol sen alkışlarken ben küfrettim. Senin gibi dar pencereden bakamam olaya. Siktirol git kandile. Madem bu kadar delikanlısın. Klavye delikanlılığına başlatma. Klavyenin üzerine oturturum seni

• Yatıyorlar şuanda.

0|1
    0|0
  • imam hatipler kapatılsın, savaşa imamları değil, askerler gidiyor

0|1
    0|1
  • Ülkenin akp ile daha beter olması dileğiyle!!

0|1
    0|1
Yükleniyor...