Sanırım somurtkan duruyorum çevremdekiler bana noldu , iyi misin falan diyolar?

somurtkanlık değil aslında bilmiyorum sizce ne yapmalıyım bir sıkıntın mı var diyen bile oldu :D gülümsiyim mi durduk yere mesela okulda pek fazla kişiyle konuşmam çünkü kafa dengi biri yok bana göre biraz seçiciyim bende sessiz duruyorum oturuyorum kitap okuyorum ya da uyukluyorum sıramda ya da camdan bahçeyi izliyorum sonra noldu falan diye soruyo bikaç kız sizce ne yapabilirim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• üniv. bir kız vardı şimdi sen bunu yazınca aklıma geldi kız hep yanıma oturudu. ben sıramı değiştirsemde hep yanıma gelirdi. otururken erkek arkadaşı arardı ders saatinde oda sınıfta olduğunu inandırmak için sınıfı dinletir. banada lütfen konuşma derdi. bu çocuk dinliyor gene hoca bana soru sordu tabi kız yalvarıyor bana gözleriyle konuşma diye koşursam kızın yanında oturduğum belli olacak. tabi ben konuşmadım. kız kurtuldu. ben yandım. bence biraz sosyal olmak lazım:). bunuda ölesine yazdım senle alakalı değil yani okuyup tebessüm edesin diye:)

1|0
    0|0
    • 1ay

ya bizim sınıfta olan kızlar gruplaşmış böyle ayrı ayrı arkadaşlık kuruyolar dışlanıyorum

• 1ay

keşkee :) :)

• 1ay

nerdesinki sen? yani şehir olarak:)

En İyi Kız Görüşü

• bosver kimseyi takma ben de oyleyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı ben tanışabilir miyiz? :D

1|0
    0|0
  • Somurtma

0|0
    0|0
  • Sırf somurkanlığı yüzünden bir kız arkadaşımı bıraktım yani o derece sakinılması gereken bir durum

0|0
    0|0
  • Saclara bakk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...