Biz de mi böyle yapsak napsak 😋?

Yabancı insanlar bebeklerini sadece 2 gün emziriyor ve 35 inden önce doğurmuyorlarmış 😄 çünkü süt bezleri çalıştıkça memeler deforme olduğu için
Onlar için dış görünüş daha önemliymiş çocuk olsa bile
Özellikle Çek Cumhuriyetinde böyleymiş
Ne düşünüyorsunuz?

1|1
12|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Saçmalık. Dahası çocuk doğurunca vücudunun bozulması olayı da saçmalık. Evet illaki bazı değişiklikler oluyor. Ancak bu durum gecici ve zamanla düzelen bir hadisedir. Yani bir kadın çocuk doğrdu diye hayatı boyunca memeleri oran gotan memesi gibi sarkmıyor. Ayrıca bu tip şeyler aile kavramına değer vermeyen insanların yapacağı şeyler. Dahası sen çocuğunu yeteri kadar emzirmezsen vücudunda gelişecek her türlü noksanlık ve zeka geriliğinin hesabını doğrudan Allaha verirsin.

1|1
    0|0
  • Siz böyle yapmayın. Her yurt dışında gördüğünüz şeyi burda yapmaya çalışmayın.

1|0
    0|0
  • Yurtdışında yaşıyorum böyle bir saçmalık yok burada

1|0
    0|0
  • Sırf görüntü için benim çocuğum anne sütsüz mu yetişsin. Spor yapar diri tutar olur biter

1|0
    0|0
  • :D kafana göre takıl içinden nasıl geliyosa

1|0
    0|0
  • Rusya'da karılar 16 da hamile kalır
    Babası belli olmadığı be kız hatırlamadığı için sıradan biri ile evlenir babası olarak kayda geçerler
    Sonra fakir ve tek odalı ev tutabildileri için kadın koca bulma yarışında çocuğuyla aynı yatakta onlarca erkekle dikişir
    Be Rus kadınına dünyanın en iyi annesi denir

Dünya harbi yuvarlak

0|0
    0|0
  • sen boşver onları yaa :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • batılıdan insan merhameti kaldımı ki her gün çocuk katilidirler o şerefsizler

0|0
    0|0
  • sen yap sana yakışır :D

0|0
    0|0
  • İlk 6 ay anne sütü şart yoksa soran gibi m, al olursunuz. d

0|0
    0|0
  • Bilmem. Ben seni özledim😥

0|0
    0|0
  • Böyle yap en iyisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bazı yabancı kadınlar böyle yapıyor. Hepsi yapmıyor.
    Senin bedenin senin kararın. Memenle ilgili tüm tasarruflar sana ait. Ancak benim tavsiyem olabildiğince uzun süre bebeği emzirmek.

1|0
    0|0
  • Valla emzirmeyip de memeleri göbeğine gelen çok kişi gördüm deforme olacaksa bebeğimmmm için olsun anacım

1|1
    0|0
  • yas konusunda bisey diyemicem ama emzirme bebek icin cok onemli onceligi cocugu olmayan kisileri bencil buluyorum

1|0
    0|0
  • sacmalama.. bır bebegın en az 6 ay emmesı lazım saglıgı ıcın. ayrıca erken dogurmakda onun ıcın ıyı degıl. bırak deforme olsun goguslerım yeterkı bebegım saglıklı olsun ısterım

1|0
    0|0
  • Saçmalık. Çocuğum için en iyisi neyse o.

1|0
    0|0
  • Bebek için gerekli olan bütün mineraller sadece anne sütünde mevcut. Hem bana göre bebek önemli vucudun deforme olması değil

1|0
    0|0
  • Tabiki cocuktan daha onemli dis gorunus. Vocugun karnini oyle ya da boyle doyurursun ama kendini duzeltemezsin zor

1|0
    0|0
    • 1ay

Nolursa olsun kendilerini ezdirmiyor, ödün vermiyorlar ya 😊 sadece bu konuda değil, başka konularda da öyleler
      Biz ödün veriyoruz da noluyor kıymet mi biliniyor sanki. Sonra gelip karımın vücudunda çatlak var itici diye dert yanıyorlar bizimkiler 😊

• 35inden sonra doğurmak kadın için zararlı.

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • Kadının bebeği emizdirme gibi sorumluluğu yok.

1|0
    0|0
  • Bence hiç doğurmasın ozaman ondada vucudu deforme olur sacmalık yani 😒

1|0
    0|0
  • Evet oralarda aile kavramı pek önemli olmadığından normaldir. Kadınların 30 yaşını geçtikten sonra doğum yapması olayında çocuğun down sendromlu olma riski bayağı artıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...