Kızlar, değişik bir huyum var?

Merhaba kızlar erkeklere kapattım soruyu. Ben kızım şöyle bir huyum var ve çok rahatsızım günümü mahkum edip bazen ise özgür bırakıyor.
aynaya baktıgımda kendimi kötü görünce kahkalar içinde gülen ben biranda okadar sinirli oluyorumkiii etrafıma negatiflik umutsuz vaka hissi yayıyorum. Kendimi Mahkum gibi hissediyorum
* Ama Aynada kendimi güzel görünce okadar mutlu oluyorumki anlatamam derslerim mütiş gidiyor sadece derse odaklanıyorum mutlu oluyorum herşeyiii yapıyorum... Dediğim gibi Bu huy olunca kendimi özgürmüş gibi hissediyorum..
Ama klendimi Kötü görünce elimle yüzümü kapatıyorum gülmüyorum durmadan tuvalete giriyorum aynaya çokçok bakıyorum kendimi rezilmiş gibi hissediyorum dışarıya çıkmıyorum ofKızlar, değişik bir huyum var?

yazarken sıkıntı bastı :((((((
Yani Siz Ne Düşünüyorsunuz Dediğim Gibi Ben Böyle Olmak İstemezdim Lütfen Kötü Yorum Yapmayın.

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım daima bakımlı olursan kendini hep mutlu hissedersin. Kendine bak sende özgüvenin yerine gelir. Bende bakımsız olduğum zamanlsr kendimi berbat hissederim. Her şey bakımda bitiyo anlıcağın

1|0
    0|0
Yükleniyor...