Irkınızdan memnun musunuz yoksa başka bir ırka mensup olmak ister miydiniz? Hangi ırkı seçmek isterdiniz?

Ben şahsen Rus olmak isterdim :D

• Irkımdan memnunum
    73% (114)78% (87)75% (201)Oy Ver
  • Başka bir ırktan olmak isterdim
    27% (43)22% (24)25% (67)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Zaten Azerbaycan Türküyüm. Var mı daha soylu bir kan?

0|2
    0|1
  • Memnunum.

0|1
    0|0
  • Ne mutlu TÜRKÜM diyene

0|1
    0|0
  • I wish I was an English.

0|0
    0|1
    • 1ay

Şu girls ask guys tada hep senin gibiler yüzünden rezil oluyoruz ya

• dünyaya tekrar gelsem yine Türk olmak isterim

0|1
    0|0
  • Ben zaten Rus kökenliyim atalarım zamanında Rusya'dan göçmüş. Bazen kendime keşke göçmen değil de has Türk, has Anadolu'lu olsaydım diyorum ve kendimi tamamen bir Türk olarak hissediyorum. Çünkü ben Türk'üm.

0|1
    1|0
    • 1ay

Ben orada doğup büyümek isterdim Rus milletine bir sempatizanlığım var.

• #TÜRK olmak bana bahşedilmiş en büyük nimetlerden biri. Şükürler olsun ki bu şerefli milletin bir ferdiyim. #NeMutluTÜRKümDiyene

0|0
    0|0
  • Türk olmaktan memnunum ben

0|1
    0|0
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

0|1
    0|0
  • Türklük kandan ziyade ruhta olan birseydir.
    Merak etme artık değilsin

0|1
    0|1
  • memnunum evelallah

0|0
    0|0
  • Hep amerikan olmak istemisimdir batiya ozentiyim baya

0|1
    0|1
  • irkimdan mutluyum turkum

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Rus larr bir numaralı traitorr

0|0
    0|0
  • ben Rusum
    ama Türk olmak isterdim

0|1
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Koreli olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Irkimdan memnunum ama baska bir irktan olmak isterdim de olsaydim firansiz olmak isterdim cubku bana kulturlu ve bilgili geliyorlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Aslında ırkla kültürlü olmanın pek alakası yok. İnsan kendini geliştirebilir. Mesela sen bir Fransız bile yazamamış, Firansız yazmışsın. Ama bunun ırkla alakası yok, herkes kendini geliştirmeli

• 1ay

@saaagenjler :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Yüce Türk ırkının bir bireyi olmaktan memnunum.

0|1
    0|0
  • İyikide Türküm bir ara Arap sevgilimden ayrıldıktan sonra keşke Arap olsaydım bile diyordum ağlayarak ama o dönem psikolojim çok bozuktu şu anda da hafif depresifim ama daha mantıklı düşünebiloyorum. İyikide Türküm dış dünyada bizim ülkenin insanının sandığı kadar kötü bir imajıda yok tam tersine Türk olmak çok havalı ! Neyse gitmeyen bilmez. Sitede Türk kızlarına demediğimi bırakmıyorum ama yinede canın kızlarımız işte Türk kızı değilmi ne yapsa beğenilmez:) gene içlerinde o#r#spu falan olanda var ama geneli yabancı kızlara kıyasla çok temiz aman bir Arap kızı sevdam oldu tee Suudi Arabistanlarda yaşamayı kabul ettiydim. aman aman bana Türk kızı lazım :) iyi ki de Türküm ya belki dünyanın en güçlü, güzel ülkesi değil ama insanları çoğunlukla çok güzel :)

0|0
    0|0
  • Irk değilde milletimden oldukça memnunum. Memnun olmamın sebebi de islamın sancağını tutuyor olmamız. Onun dışında ırkçı olmadığım için kürt ya da arap çerkes laz vs. olmuşum hiç farketmez.

0|0
    0|0
  • Türk olmaktan memnunum ama Türkistanda kalsam daha iyi olurdu gibime geliyor. Belkide Anadolu hakkımda en hayırlısı bilemiyeceğim

0|0
    0|0
  • Türk'üm ve Irkımdan memnunum!!!

0|0
    0|0
  • Numenorean olmak güzel olurdu.

0|0
    0|0
    • 1ay

Cüceler daha karizma abi :D veya Uruk hai :)
      https://www.youtube.com/watch?v=WnbOcNmbpj4

• 1ay

Warcraft oynarkende hiç sevmezdim , ırkçıyım ben aldjsaşdja yerden bitmeler ellerinde 2 dagger sivrisinek gibi etrafımda gezerlerdi devamlı stun stun. Var ya 1 salise rahat kalamıyordum sonra yeri öpüyordum. :D :D D: Uruklar delikanlıdır, orclar tırsak, insanlar tamamen kaos.

• 1ay

Hiç warcraft oynamadım ben cücüleri "the battle for middle-earth" dan seviyorum :D

• Allahıma binlerce kez şükürler olsun beni dünyanın en asil ırkı yaptığı için ne mutlu ki bana tarihi şan ve şeref doluyum TÜRK 'üm

0|1
    0|0
  • Gururluyum ve mutluyum Türk olduğum için.

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah müslümanım ve gerisi önemsiz

1|0
    0|0
  • Lazım ben mutluyum

0|0
    0|0
  • Arabım rus kızlarını seviyorum ama yine Arap olmak isterdim

0|0
    0|0
    • 1ay

düşündümde Allah kökünü kurutsun rusların yüzlerce Türk hanlığını yok ettiler.

• zenci olmak isterdim :D dfdfdf
    sempatik biri olurdum herkes severdi :D dfdf

0|0
    0|0
  • yahudi olmak isterdim ve rothschield ya da rockeffeler soy adını almak isterdim..

0|0
    0|0
  • niye bol votka içip sızıp boynuzlanmak içinmi

0|1
    0|0
  • ben beyaz ırk olmaktan memnunum beyaz ırk dışındakilerin yaşama hakkı yoktur

0|0
    0|0
  • Kürt değilim en azından

0|0
    0|1
Yükleniyor...