Kizlar sizde boyle oluyormu?

Tabi herkesin bir kusuru var hic kimse mukemmel degil ama bazen aynaya bakarsin ve kendini hic begenmessin nasilda cirkinim dersin ya oluyormu sizde bende cooook oluyo cunki:((boyle dusunmenin engellilere ve ha hastalara haksizlik oldugunu biliyorum:(

0|1
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu herkeste olabilen bir durum sorsan Kıvanç Tatlıtuğ veya ne bileyim Adriana Lima bile aynı şeyi söyler belki. Bir insan ne kadar güzel olursa olsun her an güzel görünmesi mümkün değil. Hatta bir manipülasyon tekniği var bilir misin? Karşındaki kişiyi etkilemek istiyorsan onunla ayna karşısında iken konuş, çünkü insan aynada kendini görünce çirkin görünmesinden dolayı bir an önce uzaklaşmak ister ve aceleci davranır bu da onun çabuk karar almasını sağlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet günah ve haksızlık olduğunu bile bile aklına geliyor insanın ama ben de sık sık yaşıyorum yapacak bişey yok))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 12

• Tamamen ozguven eksikliginden kaynaklanan bir durum. Kendini baskalariyla kiyaslama , kendini sev emin ol çirkin gormeyeceksin kendini.

1|0
    0|0
  • Oyle kesinikle guzellik gelip gecicidir allaha sukretki elin ayagin tutuyor sakat degilsin o sakat olanlarda tam tersini dusunuyor keske benimde elim ayagim tutsa diyor surekli sukredelim halimize

1|0
    0|0
  • Öyle olduğumda makyaja başvuruyorum 😘

1|0
    0|0
  • Bazi günler aynaya bakip cok güzelsin be diyorum bazende kendimi cok cirkin hissediyorum :D tam olarak ne zamanlar oluyo bu henüz cözemedim ama yalniz degilsin sonucta :D

1|0
    0|0
  • Evet cidden bazen oyle oluyor

1|0
    0|0
  • Oluyor

1|0
    0|0
  • arada genellikle çok güzelim beee derim bu kdar özgüven bana fazla değilim halbu ki :D

1|0
    0|0
  • Ara sıra oluyor bana ya aynaya bakmak istemezsin tipime gel ne çirkinim dersin bazen 😂 bazen de aynanın önünden ayrılmazsın taş gibiyim be dersin 😂

0|0
    0|0
  • bakıyorum göğüslerim kocamanm diyorum

0|0
    0|0
  • o zaman çirkinsin NET.

1|0
    0|0
  • hiç olmadı olacağınl da sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ortaokuldan beri sürekli böyle bende aynaya fazla bakmamaya çalışıyorum