Kapalı kızları çekici gelmemesi?

Kapalı olmaya saygı duyuyorum. Sonuçta bunu Allah'ın emri olarak kabul ediyorum. Ama benimle ilgili bir durum var. Bazen hissediyorum ve görüyorum ki kapalı kızların bana baktığı ve kestiği anlar oluyor. Ancak kötü anlamdan demesem de ben onlara kadın gözüyle bakamıyoum. Yani istedikleri kadar güzel olsunlar bana çekici gelmiyorlar. Onları kadın olarak düşünmüyorum. Yanlarından geçerken özellikle kafamı çeviriyoeum. Aslında evet tesettürün amacı da bu. Ancak hem kapanıp hem de beğenilmek istemek bana ikiyüzlülük olarak geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
1ay BAZI OKUMA ÖZÜRLÜ ARKADAŞLAR İÇİN ŞUNU AÇIKLIĞA KAVUŞTURALIM. KAPALILARA SORUNUM YOK. İKİ YÜZLÜLÜKLE PROBLEMİM VAR. ANLADIN MI @oktay58
1ay @oktay58

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• saçmalık ya kapali da olsa açık da olsa her kadin beğenilmek ister.
    kapalilar begenilmek istemesin aciklar begenilmek icin heryerini açsın mi
    bu mu yani bu kadar mi sığ düşünüyosun

1|0
    0|0
    • 1ay

Olayı çok sığ değerlendirmişsin.

Nasıl beğenilmek isteyecek peki? Kusura bakmayın da kadın-erkek ilişkilerinin temelinde cinsel çekim vardır. Zerre kadar kadın figürünü belirtisi vermeyen biri de bu konuda 5-0 geridedir.

Ayrıca türban erkeklerin dikkatini çekmemek için giyilen birşey, hem onu hem onu istemek 'Hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin' kafasında olmak oluyor biraz.

• 1ay

Şu kezbanların algoritması da hep ama hep aynı. Lafa girdikleri girizgahtaki mantığı inceleyin, tek taraflı ve argümanını kendisinin aksi hakkında abartılı benzetmeler yapıp, sonra kişinin bu şekil düşündüğünü idda ederek sunuyorsa, bilin ki cahil bir kezbanla muhattapsınız.

Söylenen şeye cevap vermemek için üstün bir gayretleri vardır, özellikle bu sitede söyleyecek lafı olmadığından 'Sana ne' türevlerini kullanırlar.

Sen benim söylediğim şeye cevap ver mına kodumun moronu?

Madem beğenilmek istiyor, o zaman perdelik kumaş gibi ağır giysilerin altında saklanmasın bir kadın, bunu yapıp 'Ben de beğenilmek istiyorum yaa' demek gerzeklik değil mi?

• 1ay

😂😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben seni anladım sanırım okuyunca soruyu
    Yani demek istiyorsun ki hem tesettüre giriyorlar dikkat çekmemek için hemde beni keserwk dikkatimi çekmeye çalışıyorlar bu saçmalık mı demeye çalıştın soruda?

0|2
    0|0
    • 1ay

Aynen,

• 1ay

Bence de mantıklı. Ancak bazı yorum yazanlar şaşırtıcı derecede yanlış anlamış. İnsanlara ne anlatırsan anlat kendi anlamak istedikleri gibi anlıyorlar malesef.

• 1ay

Hep öyle değil midir zaten?
      Beni anlayabildiğin kadar ya da seni anlayabildiğim kadar işte

• "Onları kadın olarak düşünmüyorım ne ya?" hayatımda kapalılarla ilgili duyduğum en aptalca cümle. Allahın s*lağı.
    Kapalılar sana çekici gelmeyebilir, itici bile gelse bu anormal değil. Herkesin kendi bakış açısı.
    Ama sen çok m*lsın.

1|0
    0|0
  • Sana hak veriyorum.

0|1
    0|0
  • Birine saygı küfretmemekten ibaret sanıyosun heralde en büyük saygısızlığı yapmışsın zaten. Çekici olamayabilir evet bazıları hakkıyla kapanmayıp iki yüzlülük yapıyor. Ama dışarda yüzü çok güzel kızlar var kapanmak onları cinsiyetsiz yapmaz. Kapanmanın amacıda kimse beni kadın olarak görmesin değil. Ayrıca kapalılar çoğu açık kadından daha bakımlı evinde. Evlerinde gayet özenliler. Bu da onların farkı. Sen başkalarına çekici gelen kadını alırsın, kapalıları kadın olarak görende başkalarının değil sadece kendisinin çekiciliğini görecek kadın alır. Heralde bu sana verilecek en iyi cevap.
    Vücutlarını saçlarını dışardan sakınmaları kadın olduklarını değiştirmez. Beğenilmek istemelerinide. Birini beğenmek beğenilmek kişiyi sapık yapmaz. Bu normaldir.
    Saygıdan bahsetme şu lafların çok yanlış ve kırıcı haberin yok. Onları kadın olarak düşünmüyorum demen yani ne desem bilemiyorum.
    Bahsettiğin Oktay arkadaş haklı bende senin insan olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bende aynısını kıllı erkekler için düşünüyorum 😞

0|1
    0|0
  • Kapalı olmak niye sana itici geliyor ki? Mesela kapalı biriyle evlensen geceleri senin yanında açık olacak belki o zaman itici gelmez

1|0
    0|0
  • Mantikli amac dikkat çekmemek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Normal. Ki bu konuda ben de türbanlıları anlamıyorum. Hem örtünüp hem de dikkat çekmek falan istiyorlar.

Hiçbirşeyden geri kalasıları da yok nedense.

1|2
    0|0
  • Ben senin gibi düşünmüyorum. Sonuçta onlarda bayan. O yolu seçmiş olsalar dahi onlarında sevmeye sevilmeye hakları var. Buda Allah'ın emri. Beğendikleri erkeklere çaktırmadan bakabilirler. Gözgöze de gelebilirler. Bu insanın doğasında var. Örtündüm demek rahibeler gibi ömür boyu bakire kalmak değilki. Evlenene kadar kendine iyi bir eş bulana kadar bakmaya hakları var diye düşünüyorum. Kapalı bayanlar hiçbir erkeğe çekici gelmez zaten. Öbür tarafta mini etekli veya daracık tayt, göbeği açık ve askılı tişört giymiş, saçını da uzatıp güzel bir renge boyatmış, makyaj desen yerinde. Böyle bir bayanla kapalı bir bayanı karşılaştırdığında tabiki çekici gelmez. Çoğu erkekte şöyle düşünür. Eşim kapalı olsun diğer erkeklerin dikkatini çekmesin. Kimse bakmasın ister. Bazıları da eşim seksi olsun millet baksın ister. Bunlar görüş farklılığıdır evet. Özetle kapalı bayan hiçbir erkeğe çekici gelmez. Kapalılık evlenildiğinde işe yarar. Faydası o zaman daha çok belli olur. Allah herkese kapalı olan ve çıvık olmayan, gevşek olmayan, sulu olmayan, oturup kalkmasını bilen, konuşmasını, adabınca gülmesini bilen bayanlar nasip etsin inşallah.

2|0
    1|0
  • Ben de söylediklerini onaylıyorum. Tek farkla, ne müslümanım, ne kapanmanın allahın emri olduğunu düşünüyorum. Kapalılara insan gözüyle bakmıyorum.

0|1
    2|1
  • Olur öyle şeyler birader kafandaki fanteziler farklı normaldir

0|0
    1|1
  • Bana da gelmiyor.

0|1
    0|0
  • Beğenmemeni ve çekici gelmemesini anlarım ama kesinlikle iki yüzlülük olmadığının kanaatindeyim

0|1
    1|0
  • la manyakmısın sen :D kabuklu fıstık en sevdiğim gün yüzü görmemiş bembeyaz :D

0|0
    0|0
  • Sen önce kendine bak bence

2|0
    0|2
    • 1ay

ya bir git çocuk gibi konuşma

• 1ay

Ya arkadaş senin insan olduğundan bile şüphe ediyorum ben

• 1ay

valla anlayamamışsın oktay, arkadaş haklı.

• Güzel ve doğru tespit bravo 👏

0|0
    1|0
  • Onlar hayvanmı o ne demek beğenilmek istiyorlar.. dostum dünyadaki her bayan dini ırkı ne olursa olsun beğenilmek ister yaradılışın gerekçesi

0|0
    0|0
    • 1ay

Dostum içinden istesin. Dışarı vurmasın. Ya da seçtiği yolun hakkın veremeyecekse rol yapmasın

• 1ay

Ne yapıyorlar sana lafmı atıyorlar

• amaç da o zaten dikkat çekmemeli

0|0
    0|0
  • Önce insan sonra kadin olacaksın. Türban takarak once kadın sonra insansin benim gözümde. Bütün hayati erkeklerden ibaret görmektir.

0|0
    0|0
  • büyük saçmalık

0|1
    0|1
Yükleniyor...