Polis ve askerin görevi bu ölmek için maaş aliyorlar diyenler hakkında görüşünüz nedir?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu sözü söleydikleri ve düşündükleri için bu haldeyiz maalesef. bir asker olarak biz rütbeliler bu son olaylardan sonra biz bile istifa edeceğimiz zamanı sayar olduk. gelen yetişmiş kalifiye personel 4 yıl dahada gelemeyince of buraları düşünemiyorum. saygılar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse ölmek için maaş almaz. İşleri çok zor. Herhangi bir tanımlamaya girmez.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vatan için yapılır

0|1
    0|0
  • Aynı zihniyet halen daha iktidarda beyler bayanlar kimse boş yapmasın üstünze bastıysam ayak altından çekilinde ezilmeyin daha fazla..

0|0
    0|0
  • Evet vatan sevgisi içeren bir meslek asker ve polis olmak ama günümüzde atanamayan öğretmenler v. b. meslek dalındaki insanların artık son çıkış noktasıdır polis ve asker olmak.

0|0
    0|0
  • Gorevini bilmem ama dilegi olan cok asker var bunu biliyorum

0|0
    0|0
  • ölme ve öldürme sanatıdır askerlik ve polis gönüllüdür onu diyen kişi gitsin biz 2 katını verelim ORÇ... na

0|0
    0|0
  • O. r. o. s. p. u çocuklari başka ne denir

0|0
    0|0
  • Vatan Haini Köpekler
    Kendi kanlarında boğulacaklar

0|0
    0|0
  • Zaten o iş para için olsaydı benim abim çoktan hizmetini bitirip emekli olurdu ve alıcağı parada 8-10 binden aşağı olmazdı.

0|0
    0|0
  • e yapmasınlar asgari ücretten maaş ver bakalım giden kalırmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun gibileri bile korumak için bu evlatlar ailelerinden ayrılar

1|1
    0|0
  • Çok şey diyesim var aslında ama faydasız. Sadece Allah'a havale ediyorum, yazık bunları da korumak zorunda oldukları için.

0|0
    0|0
  • Yazık diyorum başka bir şey demiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...