Bugün Kültür Üniversitesine gittik okulca ve herşeyi çok güzeldi özellikle kızları :D giden veya orada okuyan varmı?

Bugün okulca kültür üniversitesine gittik seminer vardı ve hatunlar fenaydı çok güzelllerdi orayı kazanasım var hayatımda hiç bu kadar güzel kızın olduğu bir üniversite görmemiştim görmüş oldum bugün benim için baya iyidi :D Ama çok aşırı havalılar :D

Güncellemeler:
1ay Ahhh ahhhhh hala unutamıyorum bu günü çok güzeldi sanki melekler diyarına girmiştik arkadaşlarımla ve muhteşemdi cidden hepsi çok güzel ben kesin bu üniversiteye ya da iyi bir üniversiteye gitmem lazım :D :D
1ay Daha yok mu yaa Kültür üni'de okuyan?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım kültürde. Boya badana sağlam olduğu için öyle gelmiştir. Birde makyajsız gör onları 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Vallahi yok o kadar güzeller ki :D :D Cidden çok güzeller :D

• 1ay

Ortamı az çok biliyorum. Ama o kızlarla çok takılma donuna kadar alırlar

• 1ay

Nasıl yani nesini biliyorsunuz? O kızlar zaten evlenilecek tipte kızlar değil ki hem çok acık giyiniş bakımından hem karakter hemde menfaat bakımından aşağı seviyedeler ama çok güzel yüzleri ve fizikleri ama çok etkileyici

En İyi Erkek Görüşü

• biz adamı kültür sahibi olsun diye gönderiyoruz aklı fikri hala kadında kızda..
    şaka şaka benim bile gidesim geldi

0|1
    0|0
    • 1ay

Ahhhhh abi ahhhhhhh görmen lazımdı varyaaa içim gitti bee bugün görsen varya yemin ediyorum titriyorum bee abi hala hepsi çok güzeldi neredeyse :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben orda okuyorum. Bok gibi nesini beğendin

0|0
    0|0
    • 1ay

Kızları cok güzeldi hemde öyle böyle değil bugün sanki cennetteydim :D :D :D

• 1ay

Gerçekten ya. Hiç dışardan göründüğü gibi özenilecek bir tarafı yok bence

• 1ay

Yooo özenme değil dediğim gibi sadece dışları çok güzel kızların o kadar çoğunluk güzel bir de galiba çoğunluk genelde zengin gözlemlediğim kadarıyla doğru mu? Karakter yoksunu çok dimi birde

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur öyle kardesım sen baslada ünve

0|1
    0|0
    • 1ay

Ahhhhh abi ahhhhhhh görmen lazımdı varyaaa içim gitti bee bugün görsen varya yemin ediyorum titriyorum bee abi hala hepsi çok güzeldi neredeyse :D

• 1ay

Jddjdkdj seks keyf olcak sen basla nakalm sjdjdkdk

• 1ay

Abi bu gece hayallerimde düşleyeceğim ama maalesef sadece hayallerimde düşlerken elizabeth yapmış olacağım :( :(

• Özel deki kızlar genelde güzel

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

Aynen abi ya paranın gözü kör olsun yemin ediyorum ama yine de üniversitede o kapasitemin olduğunu düşünüyorum ben tavlama bakımından yani :D

• 1ay

Tabi her çeşit vardır ama ben gen konuştum

• Liseli seniiiiii 😀

0|0
    0|0
    • 1ay

• Bilkent vs olmadikca ozel unilerin tavsiye edilcek tarafi yok bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya abiciğim sen nediyorsun ben nediyorum kızlarr fenaa :D

• 1ay

Egitimi b. k gibi yerlere gitme o kizlar yuz vermezse yilda 30 bin verdigine yanarsin ben sana diyim.

• 1ay

Abi 30.000 vermeme gerek yok ki burslu kazanırım olur biter :D

Yükleniyor...