Arkadaslar Kasimda Referandum var Ne Düşünüyorsunuz?

Arkadaslar Kasımda başkanlik icin Referandum var. Recep Tayyip Erdogan Başkan Devlet Bahceli Başkan Yardimcisi Olacak.
2017 Yilinda Bm genel Sekreterliğine Abdullah Gül Getirilecek
Dahada Var İstihbari Bilgi Zamanla Yazarim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yavaş yavaş ya tam anlamıyla varız bu dünya düzenin içinde demeye geliyoruz ya da tam anlamıyla yok olma yoluna giriyoruz ama ben herzaman var olmayı seçiyorum bu yüzden referandum olursa başkanımızın her zaman yanındayız

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• norveç gibiyiz ne yapalım başka derdimizmi varki

0|1
    0|1
    • 1ay

Senin ne derdin var söylermisin Agzindaki ekmegi alan mi var uzerindeki yorgani alanmi ya da hergun uzerine bombalarmi yagiyor sabah uyandiginda Ailemden biri sağmi Dirimi Bisey oldumu diye sordugunmu var Amerikada Bile gece 11 den sonra sokaga cikamazsin uzeeinde silah yoksa

• 1ay

neden saldırmayı tercih ettin? ben genel olarak yazdım, yorumları kaldıramıyosan, soru sormanında bir anlamı yok.

• 1ay

Hayir yorumuna cvp yazdim. Genelleme yapma norwec dedigin ulkenin nufusu 5 milyon Turkiyeninki 80 milyon ve 6 milyon multeci var toplam 86 milyon oyle bir ulkeyi ornek verki bir cok sart denk olsun

• O kadar erken olamaz. daha bunun propagandası 4 ay sürer en iyi ihtimal

0|0
    0|0
  • Başkanlık gelince başları göğe erecek
    Göstergelere istatistiklere bakın parlamenter sistemin artısı çok çok fazla ama AKP nin ömrünün bir 20 yıl daha uzadığını düşünrsek pek de birşey değişmez darbe AKP nin ömrünü uzattı vesselam

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu ulkeye en buyuk zarari Siyasi bölunme veriyor cunku anadolu Cografyasi Bir Cok Ayrimi İcinde barindiriyor dil mezhep ırg gibi bir cok farklilik baribdiriyor bir Secime en az 28 parti giriyor ve sadece 4 u kazaniyor dunyanin hangi ulkesinde bir secime 20 uzeri parti katiliyor soylermisin bana

• 1ay

Parti açabilme özgürlüğü var yasayla kısıtlasınlar o zaman
      Siyasi bölünmeden kastın nedir karşıt görüşlü yapılar tabi ki olacak herkes tek kafa mı olsun yani

• Başkanlığa karşıyım

0|1
    0|0
    • 1ay

Nedeninide yazarmisin

• 1ay

Oyle kufurlu konusma Bir kufur ederim 2 ay Annenin gozyaslarini Silersin Terbiyesiz Nerden biliyorsun siyasette aktif rol almadigimi

• 1ay

Şu halinle senden bir s*kim olmaz ordan biliyorum neyse hadi bak işine birader be germe insanı

Yükleniyor...