Ozel universitedeki ogrenciler dizilerdeki gibi?

tamam bende ordayim hatta ucretli ama babam gidim gidim yetistiriyor okutmak icin ve ara dersler olunca arkadaslarla alisverise gittigimizde bir gunde 200 tl harcadi kiz surekli ellerinde kart calismayan biriler de gelmis okul gezisine gidelimmi diyor aa bu arada surekli biyerde yeme icme seyindeler bir gunde 50 tl lik yiyecek bu gezi ise 1 gece 2 gun 300 tl ben 300 tl yi bulsam gider ihtiyaclarimi karsilarim insanlarin para anlayisi cok degisik gercekten

Güncellemeler:
1ay aa demeyi unuttum bide yaz kis gobek delikleri acik

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yarı yarıya özellerde durumu iyi olanlar hepsi öyle değil burslu da var zor yetiştiren de hat birim harman savuran da

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen öyleler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkes harcamasını gelirine göre yapıyor. Babası ona o imkanı sağladığı için harcadığı dokunmuyo onlara belki ama bizim gibi aileler tutumlu olmak zorunda naparsın herkes zengin doğmuyor :)

0|0
    0|0
  • Nere ora? Koç-Sabancı-Bilkent?

0|0
    0|0
  • hangi b0k hangi boku kopyaladi orasi belli degil

0|0
    0|0
  • Seni bulmuşken sorayım. özel üni dediğin her sene para mı veriyorsun yoksa 1 kere verip bitirene kadar okuyormusun? Üninin ücreti nedir

0|0
    0|0
    • 1ay

yillik 19 bin anestezi

• 1ay

2 yillik yani bence 2 yillik bir universite isletme mimarlik calisma ekonomisi gibi bolumlere bin basar

• 1ay

2 yıllık - 40bin çok fazla değil gibi bence de dediğin gibi. PC mühendislik bölümü de varmıdır başka bir okulda?

• Harikaaa 😂😂

0|0
    0|0
  • Yani biraz yapıyla alakalı bende özeldeyim ama pek gezme tozma sevdam yok

0|0
    0|0
  • O dizileri yapanları bide izleyenleri s#k#m zaten

0|0
    0|0
  • Tikiler biliyorum bende içlerindeydim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her özel üniversite öyle değil.

0|0
    0|0
    • 1ay

olurmu ya mesela binkent universitesinin ka tininde fakirler ve burslular giremez yazmslar

Yükleniyor...