Kapat

Erkek yalakası kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sürekli kadınları aşağılayıp erkekleri överler. Kadınları aşağılarken kendilerini ayrı tutarlar tabi, çünkü onlar "diğer kızlar gibi" değilmişler.
Acınası gerçekten.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• çocukken az süt emmişler bence ya da 3 kere havaya atıp 2 defa tutmuşlar :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir arkadaşım vardı, bir adamla yolunda gitmeyen bir ilişkisi olmuş. Hep diğer kadınlar sucluydu bu ilişkinin yolunda gitmemesinden. Birgün aynı ortamda olduğumuz bir adamla tartismamiz oldu. Sert bir tartışmaydi. Nihayetinde ben adama sefilsin, varlığın başkalarının varlığına bağlı. Yazık dedim. Adam da bana bağırdı. Bir kadın bir adamla nasıl böyle , sen ahlaksız bir kadinsin istediğin başka seyler var ama ben bir beyefendi olarak sana bunları yapmayacağım diye bel altı vurmaya çalışti. O dediğim bana ozelini anlatan kadın da bunları içeriden duydu. Neyse konuya vakıf insanlar geldi, o adamin daha önce yaptığı terbiyesizlikler bilindiği için benim ettiğim hakaretler tasma olarak görüldü. Genel olarak bana hak verildi, konu kapandı. Sonrası renkleniyor. Bu kadın daha önce bu adamı eleştiriyordu. Bizim kavgamizdan sonra adamın yandaşı haline geldi. Adam haklı oldu, çünkü diğer adamlar bana hak vermisti. Sonra bahsi geçen adam bir kadına bu şekilde davranmayı kendine yakistiramadigindan dolayı benden özür diledi. Özür dilemesi bile hakaret içeriyor. İşte bu kadın , bir hemcinsinin kadın olma kalıbının dis

0|0
    0|0
    • Dışına cikip hayır ben mağdur değilim , bir kadınım ama kadın olarak hakliyim, kadın olduğum için haklı değilim dediğinde bile batıyor.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok ciciler bence

0|0
    0|0
  • Çok tatlı olmuyor lar mi 😁 hep bizi savunuyor. Tabi kızlar sinir oluyor 😝

0|0
    0|0
  • amerikada tam tersi bu isler

0|0
    0|0
  • Bişi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kaşar peynirinden hoşlanmam

0|2
    0|0
  • yakında belalarını bulurlar. siz kızların en büyük salaklığı birlik olamamanız. erkeklerin çoğu şerefsiz ve bundan besleniyorlar.

0|0
    0|0
    • Şahsen arkadaşım diyebildiğim her kızla birlik olabiliyoruz. Bir gün gerçekten tüm kadınların birlik olması gereken bir olay olduğunda bu zavallılar kendilerini tek başına bulacak.

• pek öyle değil ama umarım dediğin gibidir

• Tatlı arap sevgilimden ayrıldığımdan beri neredeyse bütün Türk kızlarıyla ilgili aynı şeyi düşünüyorum. Hepiniz iticisiniz! Lan şansıma ya nasıl bir toplum bu lan !

0|0
    0|0
    • Tatlı arap mı djdjgs ortadoğulu herkes beyinsiz. Türkleri bu hale getiren de rezil arap kültürü zaten.

• Senin konuşmandan belli olan şey ne biliyor musun? Acilen psikiyatrik yardım alman gerektiği. Diğer ortadoğu aptalları gibi sen de iletişim kurmayı bilmiyorsun.

• Kızım bane ortadoğulu deme. Ben Türk oğlu Türküm ! Psikiyatrik yardıma ihtiyacım var orası doğru tatlı Arap sevgilimden ayrıldığımdan beri depresyondayım büyük oranda düzeldim 4-5 ay da ama hala hafif depresifim. Neyse bakalım ya Türk kızlarına saygı duymuyom ya. ulan avrupalı erkek sevdalısı adi Türk kızları tek mutlu yanım genetiğiniz kötü yoksa şimdiye ülkede kız kalmamıştı adi Türk kızları !

• Bence çok hos 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben kadın düşmanıyım zaten

0|0
    0|0
    • Mizojini Türk erkeklerinde çok sık görülen bir hastalık.

• Hasta mıyız? Kimseyi sevemiyorum, kadınların kötü, sevgiyi hak etmeyen yaratıkları olduğunu düşünüyorum bu yüzden aşık olamıyorum mesela. Gerçi benim yaptığım da pek iyi bir şey değil ama kadınlar iyi değil bence. :)

• Sana öyle geliyor dur

0|0
    0|0
    • Yıllardır sözlükte olan male approval kavramını da ben uydurdum.

• var var öyle erkeklerde var. hatta kendimi de katim :)

0|0
    1|0
  • Kolay lokmalar

0|0
    0|0
  • bir hoş oluyorlar

0|0
    1|0
    • Bu kadar özgüvensiz misiniz ya djdjd bu kızların g*tünü yalaması hoşuna gidiyor olmalı lol

• Basit baya vb

0|0
    0|0
  • Hepsinin hmına gomayım 😄😀

0|0
    0|0
  • onlar gerçekleri görmüş kadınlar onlara saygı duymak zorundasınız.

0|0
    1|0
    • Male approval denen olay bu. Niteliksiz insanlar karşı cinsin ilgisini ancak bu şekilde çekebilir. Kendine saygı duymayan insana kimse saygı duymaz.

• yaa bırak bu dötünü yiyim ayaklarını uzman görüntüsü altında boş teneke lafları bunlar. boş laf yapma hadi bakayım hadi..

• Türk kızları 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Konunun ırkla ne ilgisi var?

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Hemde nasıl acınası. Diyorlar ya kadının kadına yaptığı kötülüğü kimse kimseye yapmaz diye.. Doğru.

1|1
    0|0
  • Ben hint kumaşıyım mesajı bunlar hep cinsiyete göre birşey olmamalı haklıysa haklıdır insan kadını erkeği olmaz

1|0
    0|0
  • Kendi hakkında ne düşünüyorsun peki? Şu an senin hakkında düşüncem; tabi ki sen de "öyle" kızlardan değilsindir. Tıpkı diğer hepimiz gibi.

0|0
    0|0
    • Erkek yalakası olmadığım kesin?

• Ne saçma şeymiş o öyle

1|0
    0|0
  • Hic oyle bir kiz görmedim..

0|0
    0|0
    • Etrafınla pek ilgili değilsindir belki, sayıları azımsanamayacak kadar fazla.

• lanet olsun onlara

0|0
    0|0
  • Gercekten acinasi.

0|0
    0|0
  • Cok var oyleleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...