Suya nasıl dua okunur?

Suya nasıl dua okunur bilen varsa söylesin lütfen

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Suya dua okuyup içmek hurafedir. O suyun sonrasında lağıma gideceğini de hatırlatayım.

Suya üflemek, okunmuş şeker, bela durumunda kıyafetlerin okunması gibi durumlar hurafedir. İnanmayınız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir su bardagina suyu koy ya da su şişesine karsisina otur bildigin dualari oku agzina suya iyice yaklastir hizli bir sekilde üfle ama her okudugun sureden sonra üflicen unutma sonra en sonda okuduktan sonra 3 kere ağzını iyice yaklaştır bardaga ya da şişenin ucuna hızlı hızlı 3 kere üfür sonrada beslemeyle ic o suyu. Eger hastaysan uzerinede okuyup üflersin ya da o suda serpersin okuma usulu böyle olur. Tabi nazar falan icinse eger üfürdükten sonra hafif bir sekilde tü tü tü diye bilirsin bardagin ya da sisenin icine dogru. Ben iyi bilirim bu isi canim burda olsaydin bende okurdum sana suyu. Sifalar olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• suya 3 ihlas bir fatiha oku ve Şifa niyetiyle deyip oku tabi bunları okurkende efendimize tüm peygamberere ve geçimişine de dua et

0|0
    0|0
  • Açcan ellerini dicen allam suya yardım et onun sağlığını iyiliğini ver amin dicen

0|1
    0|0
  • Dua okuyup suyu gargara yapıyosun önceden okunmuş cam bardağa tükürüyosun.

0|0
    0|0
  • Amacına bagli

0|0
    0|0
  • suuu suuu suuuu 3 kere tekrarla ve bir yudum su iç sonra sağ avcunlada az su alıp totoşa sür... hepsi bukadar

0|0
    0|0
  • oku üfle

0|0
    0|0
  • bardak suyun içine okunup üfleniyo küçükken babaannem bnaa çok yapardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir gün bir hoca geldi. Sevgilim de kaç zamandır diyordu sana nazar değdi diye. Hocaya demis, okur musun diye. Hoca beni yanina almadı. Bir şişe su istedi. İçerde okumus gönderdi. Okuduktan sonra, bu ne demiş, ayakta duramamis alın goturun bu şişeyi, nefesi kuvvetli bir hocaya okutun, ben böyle bir şey görmedim demiş. Sendeleyerek çıkmış. Sonra aynı odadaki arkadaşlarım benimle dalga geçtiler. Şeytanı bol kadın diye. Ama biliyor musun o suyu içince kendimi daha iyi hissettim o hafta. Bir muska yazmıştı. Cuzdanimda taşıyorum hala. Diyeceğim o ki etkisi psikolojik. Nasıl okursan oku.

0|0
    0|0
  • Oku ufle

0|0
    0|0
  • Okuyup suya üfliyceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...