Neden insanlar böyle?

Ben hayatım boyunca etrafımdaki hekese çılgın gibi manevi destek verirken, neden insanlar bunu bnden esirgiyor acaba, almaya alıştıkları içinmi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit herkesi kendin gibi görüyorsun ondan hayal kırıklığına uğraman doğaldır çok yakın bildiklerin bile seni kıskanır senden daima üstün olup sana hava atmayı ster hatta senin kötü olman onları sevindirebilir dost gibi görünen düşmanlarında olabilir çekemeyenlerinde aynı durumu yaşadığımdan çok iyi bilirim. ama burada iki kelimeyle ne anlatacaksın sevgiler selamlar bardağı yere bırakın artık

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok değer verdiginde karşındaki kişi bunu koz olarak kullanabilir. nasılsa elimde naparsam yapayim benimle kalir diyerek seni elinde oynatabilir. tecrübe :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyilik yap denize at

1|0
    0|0
  • Ablam bence herkese hak ettiği ölçüde değer verin...

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu insanın karakteriyle ilgili işte.

• 1ay

Karakterimiz bu konuda aynı. Açıkçası ne kadar değiştirmeye çalışsam da maalesef dediğin gibi yine aynı. Sonunda da olan bana oluyor...

• bacim 46 yasinda ne bu cilgin sorular allah askina :)

1|0
    0|0
  • Hep verdiğin için senin güçlü olduğunu düşünüyorlar senin ihtiyacın olduğunu fark etmiyor lar hep aynı 😩

1|0
    0|0
  • Benimi tarif ettiniz nedir. ? Her zaman insanların yararlarına düşünen vede yardım edenim ama kimse bana yardım etmiyor.

1|0
    0|0
  • Kapitalist sistem insanların ruhuna da işlemiş. Herkes almanın peşinde...

1|0
    0|0
  • Biz hep destek vermeye alıştık ya gelen vuruyor giden vuruyor takılma

1|0
    0|0
  • Bencilliklerinden

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...