Cok iticisin dedi 😞😞?

Normalde cok guzel bir ses tonum var. herkes oyle soyler yani. ama hastayim sesim boguk boguk cikiyor ve bayagi öksüruyorum ardarda. erkek gibi oksuruyormusum cok iticiymis. gerizekali bir arkadasim boyle soyledi. kendisi erkek. ne yapiyim simdi öksürugu kontrol altina alamam ya. hastayiz gecmis olsun diyecegine ne diyor öküz

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ahhah birşey olmaz 😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öksürük çekici bir şey olmaz ki zaten. İnsanlar öksürükten sakınır. Zaten öksürüğün çok çekici dese, o zaman o adamda bir sorun olduğu kanısına varırdık. O arkadaşın Holivud Sendromu'na kapılmış. Her kızı oradakiler gibi hayal ediyor ve öyle davranmasını bekliyor. Get back to the real life.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani ne demek istedin sen simdi.😀oksuruk cekici olmayabilir ama iticide degil bence. hastayiz ama degilmi. suratina suratina oksurmedik ayrica. niye itici oluyormus.

• 1ay

Güzel kardeşim, sen bunları dert etme. Hayatına devam et. İnsanlar her gün, çok şey derler. Çünkü çeneleri hiç durmaz. Merak etme, öksürüğün de senin gibi eşsizdir. Hepimiz eşsiz varlıklarız, öyle değil mi?

• ahaha keresteler iş başında

1|0
    0|0
  • Dövelimm :)

1|0
    0|0
  • Hahahh :D

1|0
    0|0
  • Ya birak ne laf anlatcan değmez..

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşın değilse umursama

1|0
    0|0
  • Sen den hoslaniyor olabilir genelde bende dahil hoslandigim kizin özellikleriyle dalga geçmeye çalisirim dikkatini çekebilmek adina ama bazen sürekli degil ciddi sekilde söylüyorsamda nefret ediyorum demektir ama bazen nefretde aska dönüsebiliyor onu cok fena tecrube ettim

0|0
    0|0
    • 1ay

😀yok sanmiyorum. Ayrica biri bu sekilde dikkatimi cekmeye calisirsa onu görüş alanimdan cikartirim

• Geçmiş olsun arkadaşım boş ver takılma...

0|0
    0|0
  • bir öküze ne denebilir ki

0|0
    0|0
  • Kabalık yapmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...