Ülkemizde abazanlık, sübyancılık sınırına dayandı mı, yoksa hala bir umut var mı ülkemiz için?

Okuyunca yuh dedim.. Şu çocuk sahibi olanlar da lütfen çocuklarına telefon vermesin, veriyorsada kontrol etsin.. Ülkemizde abazanlık, sübyancılık sınırına dayandı mı, yoksa hala bir umut var mı ülkemiz için??

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• oda bişey mi ben nelerle karşılaşıyrum araştırdıkca şu masum görünen tabletler var ya online oyunlar var onlarda küçük çocuklar giiryor ve büüyklerde oynadığı için bu oyunların sohbet bölümü var sürekli bağıran var kız varsa eklesin kızlar yok mu kız niçki olana herkes dalıyor bu oyunlar erken olgunlaştırıyor çocukları ve çocuklarda bilnçsiz merak ettikleri için konuşuyorlar cinsellik konularını karşıdakide iyi bişeymiş gibi konuşmaları için vurgular tatlı örnekler çocukalrın sevdiği kahraanlardan yola çıkıyorlar mesala şirinlerin şirinesii winx kızları gibi şeylerden aileler mümkünse masum olan aslında güzel olan bu online oyunları tableterde gördüklerinde silmeliler oyun masum ama sohbet odası öyle değil ayrıca ne beklersinki ergenlik yaşı 9 cinsellik yaşama yaşı 14 e kadar düşmüş aileler cinsel eğitimi uslune göre vermeliler bir pedegog yardımıyla daha net yaklaşabilirler çocukalrına tehlikeli durmlara karşı önermeler vss önlem alınabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• turkıyede ne umudu be gardaşım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Gelde sovme sonra... ben soveyimde yine kaba saba terbiyesiz desinler varsin olsun...
    Orspu evlatlariiiiiii...

1|0
    0|0
  • Genç kızlarımiz kaslı yakışıklı erkekleri tercih ettikçe bu abaza sübyancı kekoo ipneler çareyi çocuklarda buluyor

0|0
    1|0
    • 1ay

Görüşüne hak veriyorum ama en son dediğini katılmıyorum onlar keko ve güzel kardeşim değiller bildigin laylaylom çocukları

• Adam hakli

0|0
    1|0
  • Acımasız gerçekler

0|0
    0|0
  • Sanki sadece bizde oluyor bu olaylar

0|0
    1|0
  • Suçu internet ortamında mı arayalım yoksa yetersiz ahlak dersine mi?

0|0
    0|0
  • Ohoo bu neyki. Neler oluyor neler.

0|0
    0|0
  • Subyancilik ayri bir konu ama abazanliga gelince ben bayanlari suclu buluyorum. Burunlari kaf daginda, karsi cins merhaba diince sapikmis gibi bakan, bakalim diye dekolteyi doruklara cikarip bakinca da abazan diyen sizlersiniz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben kapalıyım genelleme yapma bir daha

• 1ay

2 gun once mozaikteki konferansta bir bayanla uzunca konustuk. Ne o beni yanlis anladi ne ben onu. Benim artniyetim yoktu, onunkide yoktu. Ama herkez boyle degil. Genelleme yaptim cunku geneli kendini bisey saniyor.

• 1ay

Ha, bu arada kizlar bile birbirlerini cekemezken kalkip da egomuz yok deme

• Sübyancılık sınırını zaten geçti ki genel toplanma bölgeleri ensar vakfı , iş nekrofiliye doğru gidiyor

0|0
    0|0
  • Rezillik diz boyu artık

0|0
    0|0
  • Periscope gir. orda sübyancı çok yaş sınırı 12 ye kadar indi oralarını buraları açanlar var.. denk geldi yani hemen kapattım.

0|0
    0|0
  • kadınlar paylaşımı iyi yapamadıkları için. bu haldeler.

0|0
    2|1
  • Bu tür insanlar zaten sosyal medyadan takılıyolar Ztn amacları bu serefslerin reelde srulsa farklı olur diye düsünyrm

0|0
    0|0
  • Yobaz kesim olduğu için böyle bu ülke

0|0
    0|0
    • 1ay

bir turkiyede var sanıyorsun değil mi? at gözlüğünü çıkar. niçin bu haldeyiz bak...

• 1ay

@RahatAdam45 sen atın kendisisin galiba bir Türkiye de yok ama cezasını çekiyorlar bizde tebrik bile ediliyorlar sen ne konuşuyorsun

• Hükümet din ağırlıklı politika yaptığı sürece, sosyalleşmediği sürece bu durum düzelmez

0|0
    0|0
  • ülkeye atom bombası atmak istiyorum yoksa düzelmez

0|0
    0|0
  • Umut Yok...

0|0
    0|0
  • ortalık sapık dolu. bunun en büyük sebebıde sanal dünya.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen ya çok berbat olmuş özelikle mesaj üzerinden çok kötü mesaj atan oluyur mesaj acmayip bakmadigin zaman da saydiriyirlar pis lânet olsun onlara hemen engellemek gerek

0|0
    0|0
  • Her ülkede var böyleleri ama nedense Asya ve Ortadoğu ülkelerinde daha çok var. Asyanın hepsi değil belli bir kısmı.

0|1
    0|0
  • Müslüman ülke için bu utançtır a ama dur cennete gidecekler nasılsa her pohu yıyebılırler

0|1
    0|0
  • Umut yok

0|1
    0|0
  • Yuhhh

0|0
    0|0
  • Yuh artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...