Sizce ülkemizdeki "k" tipi terör örgütü ve zehrin panzehiri nedir?

Ülkemizde 1978'den beri zehrini saçan k tipi terör örgütü nasıl bitirilebilir?

• K tipi zehri taşıyanlara eğitim-öğretim sağlayarak
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • K tipi terör örgütünü destekleyen ne kadar necaset varsa ortadan kaldırarak.
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• K tipi nedir pardon?

1|0
    0|0
    • 1ay

kıro/keko/kürt.

• 1ay

Kafası güzel olan sensin dikkat ettiysen ben soruda kürt terör örgütü nasıl bitirilir diye sormuşum sense bana gelmiş "kürtlerin hepsi terörist değil" diye ciyaklıyorsun. Hangimizin kafası güzel?

• 1ay

kıro/keko/kürt.
      %90'ı öyle aralarında 1-2 tane sırp keskin nişancının bulunması. kıro işçi partisinin kürt terör örgütü olmadığı anlamına gelmiyor.

Bu cümleler sana ait değil sanırım. Paralı askerlik yapanların harici hepsi kürt diyende sensin... Çok kürt arkadaşım var biliyomusun ve onlardan biriyim ve şunuda söylemeliyim sen ve senin gibilerden daha Türküm.. Önce sorduğun sorunun ne anlama geldiğini idrak et.. Fazla demagoji yapma yaylan...

• Nasil bisey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şunu sakın unutma teror 1999 bitmişti 2002 sonrası ortaya çıktı.. bu 2002 iktidarın başkanı ben büyük orta doğunun eş başkanıyım dedi burdan amaç belli bilmem anlatabildimmi.. 2 ci olarak terorü kim yarattı dersen. amerika tarafından yaratıldı pkk ve öcalanı beslediler / 3. cü olarak pkk şu an devlet yönetiyor unutma devleti devlet yapan düşmanıdır../ düşman olmazsa hortum kesilir / ve memur derki sendika haklar / öğrenci derki eğitim öğretim / vatandaş derki özgürlük / Çifçiye Ayrı para vergileri %50 fazlalaştırr böyle bak dikkat edersen her ülkenin bir sorunu vardır olamsa bile vardır ve amerikalı biri şöyle derdi düşman olmazsa var olamayız.. anlatabildimmi şimdi olayın inceliğini kardeşim terorü istesende 1 haftada bitirirsin tıpkı nasıl cemati 1 haftada kaldırdılar :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...