Size sınırsız maddi destek sağlayacak vakıf bulsanız neyi gerçekleştirmek isterdiniz?

Hepimizin içinde insanlar için bir şey yapma fikri geçmiştir. Evsizlere barınak, sokak çocuklarını okutmak, kadın sığınma evi gibi... Maddi destek sağlayacak bir fon bulsanız neyi gerçekleştirmek isterdiniz?

1|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• Evsizlere çorba dağıtan bir organizasyon vardı ona destek olmak isterdim çünkü çok güzel bir şey yapıyorlar.

Bir de LÖSEV'e destek olmak isterdim.

1|0
    0|0
    • 1ay

Az önce bende haberini okudum çorbada seninde tuzun olsun gönüllü derneği Beyoğlu'nda evsizler için kıyafet mağazası açmış, çok güzel değil mi?

• 1ay

evet takip ediyorum kendilerini sosyal medyadan.
      yurtdışında evsizlere yapılan muameleye bakınca çok çok güzel bir şey.

• 27gün

eig için teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir organizasyon olmalı ki, başvuran herkes derdine derman bulmalı!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• insanların fikirlerini değiştirmek isterdim.. onlara biraz beyin biraz vicdan biraz merhamet biraz kalp verme imkanımız olsa idi dünya çok güzel bir yer olurdu..
    şu an aşağıda sayılanlar için para harcamak gerekmezdi insanlar değişirse dünya değişir...

1|0
    0|0
  • vakfı satın alırım önce

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı insanlara sigara kadar vazgeçilmez kılmayı isterdim. Öyle olsaydı en üst seviyede olurduk.

1|1
    0|0
  • Sokak hayvanları ve hayvan barınakları.

1|0
    0|0
  • ilk önce ün salmalısın. sonrasında evsizlere falan hertürlü yardımı yapabilirsin. iyilik sınırsızdır. ben şahsen yüksek miktar paraya sahip olsam gelirimin %90 ını iyilik için harcardım. onun sağlayacağı mutluluğu hiçbir şey sağlayamaz çünkü.

1|0
    0|0
  • Eğitim için harcardım.

1|0
    0|0
  • Gezer bir sinema yapardım..
    bunu daha önce sinema ile tanışmamış çocuklar için kullanırdım
    şehir şehir gezerdim..
    geceleride büyüklere belli bir ücretle film izleme şansı sunardım ki masraflar çıksın

0|0
    0|0
  • öncelikle sokaktaki tüm dilencileri toplattırırdım onlara adam gibi yaşama okuma çalışma şartı sağlardım

çalışan insanlar için ücretsiz sosyal alanlar yapardım. kuaför, bilgisayar oyun alanları , bowling bilardo buz pateni... alanları yapardım. ve kesin olarak herkesin daha az saat çalışmasını sağlardım

okuyan çocuklar için her türlü imkanı sağlardım. arge merkezleri yapar bilime yönelik üretici bir toplum olmamız için çalışırdım ... daha fikir çok ama anlat anlat bitmez

0|0
    0|0
  • Yapılabilecek en güzel işlerden biri bana göre sokak çocuklarını okutmak

1|0
    0|0
  • Ben kimsesiz veya muhtaç insanlara bir sefere mahsus yardım etmek yerine onlara hayatlarını kazanıp kendi yollarını çizebilmeleri adına destek sağlar meslek edindirir ve iş bulmaları konusunda bir proje üretirdim, çünkü bu daha sağlıklı ve uzun soluklu olur ayrıca kendi ayakları üzerinde durup hayatlarına şekil verebilirler..

0|0
    0|0
  • Çocukların mutlu olacağı bir dünya hazırlardım. oyun ve eğitimin içinde olduğu devasa bir tesis.

0|0
    0|0
  • Gidelim buralardan dayanamıyorum 😁

0|0
    0|0
  • yobazlık genine çare bulurdum

0|0
    0|0
  • O vakfin reklamini yapardim ihtiyaci olan direk vakafa basvururdu

0|0
    0|0
  • Kızılayda bir avm var. Kızılay avm onu komple kimsesiler yurduna çevirmek isterdim. heleki şu yaklaşan kış ayında. evsizlere aç olanlara aş olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Uzay üssü kurarim 😂😂

0|0
    0|0
  • zihniyetlerde genelde bir sana iki bana var. :)

0|0
    0|0
  • Ordumuzu güçlendirildim , ordunun başına geçer İsrail e savaş ilan ederdim

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanla bizi kimsenin bulamiyacagi bir yerde hayat surmek

0|0
    0|0
  • Bir kaç icat projem var

0|0
    0|0
  • iş aş eğitim güvenlik

0|0
    0|0
  • Bağış adı altın da indiregandi 😄

0|0
    0|0
  • Bekarlara eş dullara yardım kendime BMW320d

0|0
    0|0
  • hergün seks yapmak

0|0
    0|0
  • herkes sallar ama hepsi çalar emin ol :D :D

0|0
    0|0
  • el altından parayı aklardım kim kime versin bu devirde

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a sağ bek alırdım Beşiktaş'a kaleci Fenerbahçe'ye 10 numara kanser biterdi ülkede

0|0
    0|0
  • müstak, l bahçelı ev aylık 30 bın tl yeter

0|0
    0|0
  • Dünyayı daha güzel bir yer yapardım öncelikle engellileri ve tibi sekli kayık olanları temizler
    genetik bozukluğu olan insanları tespit eder ve onlarıda ayıklardım
    sonra cahilleri ayıklardım dünya nüfusu yaklaşı 1 milyara iner zaten bunlar olunca daha sonra dünya üzerindeki herkes sağlıklı olacağı için aşırı sağlık masafı olmayacaktır
    nüfus azaldığı ve kalan nüfus üretken olduğu için açlık sıkıntısı ve fakirlik olmayacaktır
    insanların ekonomik sorunları olmadığı için savaş olmayacakır
    yardıma muhtaç insan bırakmıycaz işte büyük sevap kazanırdım :)

0|0
    0|0
  • İki tane gemicik isterim... Tanesi 125 milyon USD çok para değil... Ne yapacaksın ? Derseniz ara sıra fakirlere yardım yaparım... Gerisi lüppp... Lüpppppp...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• yaşam içinde insanlarımızın arasındaki sosyal ve kültürel bağlar sebebiyle bir şekilde her ihtiyacı olan kişinin bir nebze ihtiyaçları karşılanıyor ,
    hayvanlar da tabiatın dengesi ile bir şekilde başlarının çaresine bakıyorlar aslında ,
    söylediğiniz gibi bir imkanım olsa '' türkiye çöle dönmesin '' diye söylenen ama aslında sahiller ve marmaranın haricinde artık çölden bir farkı kalmayan , kupkuru , çorak anadoluyu elimden geldiğince ağaçlandırmaya çalışırdım ,
    Ankara dan kuzey , güney , doğu ve batı ya doğru karayolu ile seyahat ettiğiniz zaman göreceksiniz ki saatlerce gidilen uzun yollar boyunca sağınızda ve solunuz da bir tane ağaç yok , uçak tan geçerken bakarsanız olayın vehametine daha çok şahit olacaksınız ,
    yetişmeeyeceği için mi ? asla !
    keşke bir sivil toplum hareketi başlasa ve iç anadoludan başlayıp bir an önce her yere ağaç dikilse :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Keşke birden çok beğeni şansım olsaydım. Çok haklısınız.

• 1ay

içinizde layık gördüğünüz bütün beğeni duygularınızca teşekkür ederim :)

• z evsiz olmak cok zor , n gidecek yerinin olmaması..

bunun için kullanırdım.. hem kadına hem erkege hem cocuga hizmettir bu.

Allah kimseyi evsiz assız yurtsuz bırakmasın.. amin

1|0
    0|0
  • Sokak hayvanları için tam teşekküllü bir barınak. Mutlu olacakları kocaman bir barınak diledikleri gibi koşup oynayacakları doğal yaşam alanı gibi.

1|0
    0|0
  • Sokak hayvanlarina o kadar cok barinak acmak isterdim ki hic biri ac veya evsiz kalmasin ve en önemlisi ilgisiz kalmasın

1|1
    0|0
  • Kimsesiz çocuklara ve löseve bağış yapmak isterdim :)

1|0
    0|0
  • Üniversite okumaya maddi gücü yetmeyen bireylere para desteğinde bulunmasını isterdim.

1|0
    0|0
  • Çocuklar ve hayvanlar için bir şey yapmak isterim

0|0
    0|0
  • Guzel olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...