Bir erkek sürekli göğüsü açık kadın fotoğrafları beğenmesine rağmen neden sevdiği kız böyle bir resim atınca?

Bir erkek sürekli göğüsü açık kadın fotoğrafları beğenmesine rağmen neden sevdiği kız böyle bir resim atınca Kaldırmasını ister.. erkekleri anlamak güç cidden

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kendi düşüncelerinlerinden çekinirler. Erkek veya kadın farketmez böyle bir tutum içerisindeyse, düşüncelerinin ve bakış açılarının masum duygulara dayanmadığını bilirler. Sonra da herkesin kendi gibi baktığını ve bakacağını sanarak sevdiğinin o halde olmasını istemezler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçma bişey ve sinir bozucu://

1|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olmaz ayıp

0|0
    0|0
  • Çünkü bilir ki kendi gibi birileride onu begenicek

0|0
    0|0
  • sen kaslı erkekleri begenirken erkek arkadaşının vucudunu cekip atmasini istermisin? tek olanüstü varlik neden erkekler olarak gosterirsiniz ki

0|0
    0|0
    • 1ay

Atsın abı ben kendime güveniyorum zaten herhangı bır kız o fotodan sonra sevgilimden hoşlanmaya başlasa yine kıskanmam çünkü benden daha güzel ve zeki bir kız olamaz. Ve bence kıskançlığın Altında kesınlıkle güvensizlik yatıyor

• 1ay

Yok be o kadar da değil

• 1ay

ee o zaman 😉

• Akıllı erkekleri anlamak çok kolay ve basittir :)
    Sizin anlayamadığınzı tipler abaza ve aynı zamanda akıldan sorunu olan insanlar.

0|0
    0|0
  • Aslinda hic guc degil. Sizin kasli erkek sevip de sizin kasli erkeginize kizlarin bakmasina tahammul edememesiyle ayni sey. Istersin ama paylasmak istemezsin.

0|0
    0|0
  • Çünkü o başkasının fotosuna bakabilir ama başkası onun sevgilisine bakamaz çünkü beyni geri.

0|0
    0|0
    • 1ay

Peki meme vajina bölgesi gibi cinsel bir organ mı? Kadının herhangi bir organı değil mi? Niye bu kadar cinselleştiriyorsunuz

• 1ay

Ben umursamam ki. İsteyen istediği yerini koysun bana ne.

• Sevgilim yok ki :'(

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor hacı normal değil mi? Seviyordur.

0|0
    0|0
  • Neresi güç millet onu ilgilendirmez sen başkasın o yapsa aynı şeyi çıplak fotoları atsa naparsin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o baska bu baska...
    goze yasak yok ama oburu namusu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...