Facebook canli yayininda intihar eden genç?

Videoyu gordunuz mu? Haber sitelerinde milliyette vs hep dolaşiyorz facebook profiline baktim gercekten oyle bir canli yayin yapmis ve arkadaslarindan birisi de mezar fotografi paylasmis. Ben hâlâ inanmiyorum ama... siz ne diyorsunuz (İsmi erdoğan ceren)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Korktum videoyu izlemedim://

1|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet duydum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet intihar gercek video izleyince tüylerim diken diken oldu fakat kimse kusura bakmasın İntihar etmek aptallıktır hele hele bir kız bir şahıs yüzünden cok mantıksız düşün şimdi bu aile nasıl bir psikolojide?

1|1
    0|0
  • Yani o video izledim. O çıkan sesler fake olamaz, onları hesap edemez yani. Gerçekten böyle bişey yapmış yani, şaka olsa artık çıkardı ortaya. Yani o sesler falan kendi kanında boğuldu, beyin ölümü gerçekleşmediği için 1,2 saniye de olsa can çekişti, kan kusuyordu yani belliydi bu. Bunları akıl edemez yani. O yüzden Allah günahlarını affetsin, insanoğlu işte tek çözümü bu sanıyor.

2|0
    0|0
    • Ya ama pompaliyla o mesafeden sıksa can cekisecek kadar seyi bile kalmaz ki direkt parca pincik olur

• Montaj 😂

• Cok yazik olmus

0|0
    0|0
  • Yalan olduğunu bugün yaptığı bir yorumdan anladım. Ergen bir çocuğun troll'ü diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • amacı neymiş akıllı arkadaşın

0|0
    0|0
  • bulamadim profilinde ne fotosu var

0|0
    0|0
    • Kendi resmi var. Parantez icinde mecaze yaziyor profilinde.
      Yani: Erdogan ceren (Mecaze)

• Çok yazık olmuş

0|0
    0|0
  • gordum 😭

0|0
    0|0
  • Gördük sürekli konuşuldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu akşam bir tanede ben yapıcam bir body buildere yakışır olcak barın altında öleceğim 320 kg lik barın en büyük hayalimdi ölümüm barımın elinden olsun gerçek oluyor

0|0
    0|0
  • Biliyorum kardeşim gördüm izledim

0|0
    0|0
  • %60 fake gibi geliyor bana hic tatmin edici delil yok video dışında

0|0
    0|0
    • Aynen. belki de biz fake olmasini istedigimiz icin bize oyle geliyor

• Ben de milliyette gordum bir kac da resminolmayan haber sitesinde...

• Demek istediğim o iste olau facebookta oldu sadece milliyet gazetesi o kadar ellek belediyesinin sayfa resmi vardi girdim site kapali onun disinda duzici ve osmaniye resmi sitelerinde ve il ve ilcenin haber sitelerinde hic bir haber yok face de ayni soy isimli arkadaşlarına baktim hiç biri olayla ilgili bisi paylaşmamis hatta günlük resim vs paylasimlari yapanlar var hic cenaze havasinda degiller yani

• Gördüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...