Pekeke tukuguruyle bogar diyen sifatsiz hala disarda degil mi?

Pekeke tukuguruyle bogar diyen sifatsiz  hala disarda degil mi ?
Allah Sehit yakinlarimiza sabir versin... :(

Güncellemeler:
1ay birde böyle kendini zeki saanlar var " Habertürk gazetesi yazarı Muhsin Kızılkaya’nın bir televizyon programında, Güneydoğu’da PKK’lı teröristlerle çarpışan Mehmetçikler için kullandığı ‘Ölmek için para alıyorlar’ sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti " !!!
tepkiler üzerine özür dilemiş...

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de yaşananlar, haklı haksız hayatını kaybedenler..
    Siyaset adı altında dönen türlü olaylar VE haketmediniz halde hala yaşayanlar o kadar cok ki.. ve basında yer almayan daha cok şehidin varolduğu gerçeği.. tüm bunların hesabını kim vericek..
    terör daha ne kadar cok Can alıcAk.. ya da Doğuda pkk haricinde masum kaç insan daha ölücek HİÇ GELMEYECEK OLAN O huzurlu ortam İÇİN.. gelmeyecek diyorum çünkü kulağımıza söylenen sözde huzur ortamı ninnilerine inanmıyorum ben..
    Doğuda görev yapan VE ne yazıkki herşeyi talan edilen ortada hiçbirşeyi kalmayan yakınlarım oldugu için bu kadar emin konuşabiliyorum.. biz batıda yaşayanlar bunları görmediğimiz için sözde DEVLET! e güven duyuyoruz.. kendi insanının hakkını yiyen bir siyaset anlayışı (HER PARTİ AYNI BENİM DÜŞÜNCEMDE)
    Nereye kadar iflah olur tartışılır..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hala disarda. O köpeği aleme ibret tabuta koyup ölme anini canli yayinla tv lere vericen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• evet meclise bile girer o.

0|1
    0|0
  • Allah onların belasını versin

0|1
    0|0
Yükleniyor...