Fazla unutkanım veya delimiyim?

evet üni tercih yapicam şimdi ben üni tercih yapmayı unuttum ek tercih geldi onu yaptım bu seferde ücretini yatırmayı unuttum şimdi ise günde 12 14 saat çalışıyorum ve ben niye böyleyim ya

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben de son gün şansa fen için de ygs ye başvurdum normalde TM idim. İşim olmaz diyordum, hiçbir yer tutmadı, o girdiğim dandik fen sınavıyla ek tercihte bir yer tutturdum, her şey kılı kılına oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok mu kola iciyorsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah seni öyle yaratmış.

0|1
    0|0
    • şükürler olsun hiç yaratmasaydi napacaktik bilmiyorum

• uyku düzenin nasıl

0|1
    0|0
    • 4 de yatsam sabah 10 kalkıp işe gidecem gece 12 de çıkacam sonra yine 4 5 gibi yatıp aynı düzen işte

• uyku düzenini düzeltirsen bence sorun olmaz işin zor baya allah kolaylık versin

• eyvallah saolsin

• Alzheimer hastası olabirsin veya beynin yorgun anıları hadi ordan et takma kafana bişey

0|1
    0|0
    • kafaya taktığım bir çok şey var aslında ama bir kenara atma işi zor be illaki anılar kalıyor bir tarafında

• Dikkat dağınıklığı var sende ya da b12 eksikliği

0|1
    0|0
    • bunu dikkate alicam

• Aynen bu senin uyku durumu kotu sosyal hayata rezalet vücut dinlenmiyor ya işi değiştiren ya da hayatın kötü yönde degiscek

• babamın yüzünü 1 2 hafta oldu görmüyorum artık gün içerisinde telefondan konuşuyoruz.

Yükleniyor...