Kavga etmelimiyim ceza alır mıyım?

Lisedeyim sınıfta 1 tip var surekli atarlaniyor vs bugün olmazsa yarın kesin kavga ederim gibime geliyor sınıf içinde olur büyük ihtimalle durduk yere saldirmam kufur etmesini vs beklerim sonra dalarim olay disipline kadar uzarsa ne gibi ceza alabilirim şuana kadar edilen kavgalarda hocaların yanında bile uzaklaştırma vs görmedim koridorda edilen kavgalarda vs

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kavga etme.. sabirli ol.. kufur ettircek seyler yapma..
    Durup dururken kufur ediyorsada cocuk zaten sorunlu hic bulasma bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bir tip değilim zaten sakin biriyim ama karşıdaki boş sikntli bir cocuk

• 1ay

Iste bu yuzden ondan uzak dur.. onun yuzunden senin basin neden derde girsinki?

En İyi Erkek Görüşü

• Çıkışta tenha da takip et gel la buraya de yumruğu çak tamamdır aslan bir daha atarlanamaz ama tereddüt etme çeneye çak

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle kavga eden birisi değilim takip etme falan ugrasamam karsimdaki saldırırsa ya da satasirsa ilk vuran vs ben olursam ceza alır mıyım merak ettiğim bu

• 1ay

Disipline gidersin okulda kavga edersen biz de sana yol yordam söylüyoz işte

Kızlar Ne Diyor 1

• Lisede kavga falan etme kızların gözünde düşersin cool takıl soğuk ol işim olmaz tavrında takıl annem sana tavsiye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla okulda falan bir şey olmazda ben bu gün müşteriye sövdüm kötü şeyler oluyodu 😂 Telefonla konuşmak bana göre değil 😂

0|0
    0|0
  • kardeşim en son çare kavga ise sakince yaklaş aniden kafayı burnuna göm.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ceza alır mıyım sıkıntı orda :)

• 1ay

Son çare kavgaysa göze alacaksın onu

Yükleniyor...