Yaşadığınız şehirde ya da dünyada huzur bulduğunuz bir yer var mı?

Kendinizle başbaşa kalmak, kafanızı dinlemek için gittiğiniz özel bir mekan var mı?

Güncellemeler:
1ay Bu bif cami olabilir, bir tepe olabilir, bir cafe olabilir. Benim hep yalnız gittigim bir cafe var. Oturup kendi kendime konuşuyorum orda

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen kulaklığım ve sevdiğim şarkılar benim ile beraberse yanımdada başını okşayabileceğim masum bir hayvan varsa heryer cennet gibi geliyor bana mekan teferruat yani... ama ne kadar az insan okadar huzur tabi, dolayısıyla doğal alanlar tercih sebebidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sahil, orman ve kiraz ağacının altı var , 3 farklı şehirde yaşıyorum belli aylarda yüzden farklı yerler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Perşembe yaylası tertemiz havası var huzur buluyorum

1|0
    0|0
  • kendime özel bir yerim var huzur bulabildiğim

1|0
    0|0
    • 1ay

ancak işin en tuhaf tarafı huzur bulmak için gittiğin yere dertlerini de taşıyorsun ama artık sana eskisi kadar yük olmuyorlar ama geri döndüğünde orada bulduğun huzuru yanında getiremiyorsun. dünya çok adaletsiz

• 1ay

Öyle gerçekten..

• Sahil varsa bulunduğun yerde sahile gitderim. Yoksa Şehşr dışına çıkma imkanın varsa dwpişik bir yere git. Kısa mesafe de olur. Yolculuk yapmak bana iyi geliyor

1|0
    0|0
  • Şarkı dinleyip sarhoş olmuşken huzurluyum

Yalan da hiç yakışmıyor dilime
    Sen hala en sevdiğim yanlışım 😂

0|0
    0|0
  • Bekar evi olduğu için gittiğim tek mekan evim abi. Valla her şeyden ottan pohtan uzak sessiz sakin oyhş.

0|0
    0|0
  • tuvalet bro muhteşem bir huzur mekanı, beni benden alıyor

1|0
    0|0
    • 1ay

En iyiside senin gittiğin cafenin tuvaleti klozete bir oturuyosun aman allahım (sakın telefonsuz girme)

• Yeni Zellanda

0|0
    0|0
  • İzmir. Bostanlı-karşıyaka sahil... Gecede kordon.

0|0
    0|0
  • Bulamadim daha

0|0
    0|0
  • Odam ツ

0|0
    0|0
  • evım :)

0|0
    0|0
  • Mezarlık var. Ölüm gerçeği ile yüzleşince huzurum artıyor

0|0
    0|0
  • Anneme sarildigim zaman 😊

0|0
    0|0
  • Tabiiikii memlekeketiiimmmmmmmmmm !

0|0
    0|0
  • Odam

0|0
    0|0
  • Ciğerci mehmet ustanin mekani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annemin yanı

0|0
    0|0
    • 1ay

ana kuzusu

• 1ay

Mesajları kapatma gereksinimi duymuyorum konuştuğum birileri olduğundan değil geldiğim ilk günden beri açık

• 1ay

Bana niye tavır yapiyorsun sen. konuşmuyirsun benle özelden. korkma aşk meşk konuşmam.. şimdiki gibi öyle geyik muhabbeti yaparim ben... kokoreç sevmesen takmazdim zaten kafayi sana..😒

• Sevdiğimin yanı

0|0
    0|0
  • maalesef.

0|0
    0|0
  • Yok hayır

0|0
    0|0
  • Yok olsa keşke

0|0
    0|0