Bir anne kızının arkasından o.. pu diye konuşur mu? Siz olsanız bu durumda ne yaparsınız?

şu an bunları yazmak bile canımı yakıyor. Belki de hayatımın en zor dakikalarını yaşıyorum. Biraz önce kendi annemin öz annemin benim arkamdan o... pu diye konuştuğunu öğrendim. Kuzenmn eşini kimse sevmez. Annem olacak kadın da bunnla çok yakındı. Bir sebepten geçen gün araları açıldı. Biraz önce birden telefonunu karıstırasım geldi. Kuzenm eşi mesajda sen iyi bir anne olsan kendi kızına o.. pu diye çağırmazsn yazmış... arkadaşlar gerçekten bunları yazarken zorlanıyorum. Hayatta en çok güvendiğim kişi annem benim için bunu söylemiş... kafamo alıp gidesim var ama gidecek yerim yok. Hayatta daha kime güvenebilrim ben?

0|0
1327

En İyi Erkek Görüşü

• Olduğundan fazla kıZmıştır içi kan ağlıyodur. Takılma öyle şeylere ana baba ne derse senin iyiliğin içindir ama dememesi lazım çok ağır laf eğitim düzeylerini öğrenebilirmiyim? ama cahilliktede eğitime gerek yok onların yetişme tarzıyla alakalı bir durumdur diye düşünüyorum aileden ne gördüyse evladada onu aksettiriyordur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım

• Saygıda kusur etmeden annenle konuş siniri geçince neden böyle kelimeler sarfettiğini

En İyi Kız Görüşü

• Bazen çok samimi olan kızlarbirbirlerine o... pu, s.. tük falan diyebiliyor, arkadaşlarımın içinde vardı öyle bir iki kız.
    Yani öyle birşeydir, gerçek anlamda öyle düşündüğü için değildir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Benim aklım almıyor zaten.. Ama bu sakallı şeytanlar ülkemizi bu hale gertirdiler kadını aşağılaya aşağılaya şirazeden çıkardılar... Ben duysam benim yanımda söylese ağzına tokadı yerdi.. İnan bie şey söyliyemiyorum

0|0
    0|0
  • bunlar cehaletten işte annen kesin boş boş evde oturan işi gücü laklak dedikodu olan bir tipdir (hepsi öyledir demiyorum ) insan öz kızına bunu derse yarın bir gün biride madem çiçeksin gel bakalım der. allah yardımcın olsun bazn annelik duygusunu yitiren kadınları görüyorum nasıl başarıyorlar dünyanın en üce duygusunu yitirmeyi hayret

0|0
    0|0
    • Haklısın. Hayatım boyunca hiç bu kadar kalbim kırılmış hissetmedm

• evi terk etmek falan onları sakın düşünme annene mesafe koy biraz sonuçta baban var ailesiniz bahsetme babanada sen mesafeni koy sonuçta seni doğurup bakan kadın silme bir anda zamanla herşey oturur kafanda evlenir gidersin falan ayrı eve

• Çok ayıp etmiş.

0|0
    0|0
  • Yha onunla konusmalisin belki ne kadar hatalı olduğunun farkına varır agir kelime aslinda ama sen yinede anlat

0|0
    0|0
  • Belki o niyetle söylememiştir. Sen kendinden emin değilsin galiba. Sanırım biraz o sıfata uygun hallerin var, doğru mu?

0|0
    0|0
    • Çünkü eğer kendinden emin olsan bunu dert etmezsin diyeceğim ama farklı bir anlamda da kullanmış olabilir o kelimeyi

• Bah hele bah bah... Ağlarmışda yavrıımmm.. Baa gel guzummm, baa gel iki gözüm... Goriyim golliyim seni.. Kavırmay'nan besliyim seni... Gell bana gel emmine... gelll

0|0
    0|0
  • dememeli

0|0
    0|0
  • desin ya... takma kafana.

uğraşmayın böyle şeylerle.

kim ne derse desin.

önünüze hayatınıza bakın.

0|1
    0|0
  • sevilmeyen adam doğruları söylemiş, ama annen annendir, sen bunu düşün, buna inan. mükafatını Allah verir. ilerde sende anne olacaksın..

0|0
    0|0
  • Bak şimdi. Bazı insanın dili sivridir. Annenin dili de sanırım biraz sivri. Her ne kadar kötü bir söz olsa da, annen senin öyle oldunu düşünerek nu sözü sarfetmez.

0|0
    0|0
    • O.. pu demiş dahası mı var.. ruhum çekildi bunu okuduğumdan beri.

• yazik oylelerine

0|0
    0|0
  • ben baba olsam avradı boşardım

0|0
    0|0
  • laf olarak söyler yoksa
    alakası yok

sen annene güven
    anneler çocuklarının iyiliğini ister

0|0
    0|0
    • O.. pu diyen bir anne evet

• pardon seni erkek zannettim
      boşver anneni aklına takma
      babana güven
      kızlar babasının sorumluluğunda

• abartma kız

0|0
    0|0
    • Annem arkamdan kapı komşusunun dedikodusunu yapar gibi sağda solda benim için o.. pu demiş... bunu nasıl abartmayayım?

• Şöyle bir durum var... yıllar önce benim başımdan kötü bir olay geçti. Cahillik yaptım... o dönem bunun pişmanlığını çok da yaşadım. Sadece annem ve ablam biliyordu. Hala daha o hatam yüzünden pişmanm... annem bunu mu anlatıyor herkese diye düşünüyorum. Kendi kızının adı çıkması için mi uğraşıyor

• hee ondan ötürü zoruna gitmiş. kendi kızına oo diye çağıryon demiş senin olayını anlatmmışki veya kadın sen iyi olsaydın kizin ooo olmazdı gibi bişi demmis sadece çağıryon demiş takma o kadar ya

• annem bana "sktr. git evimden" dedi.
    o gün bugün, okulumu bitireyip çikmayi düsünüyorum evden.

0|0
    0|0
  • Bıseyınımı bılıyor

0|0
    0|0
  • Kizginlikla soylenen soz o. Cidiye bile alman hata

0|0
    0|0
  • ülke de en çok sizi gidi siziler sevılır dert etme kendıne...

0|0
    0|0
  • Yazık gerçekten hangi baksatla demiş. Kuzenin eşiyle ne tür bir kavga etmiş o onemli

0|0
    0|0
  • hesap sor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• Ohaaa :/ belki kadin ara karistirmak icin oyle demistir

0|0
    0|0
  • ANnenle konuş bunu belki yalan konuşuyo karşı taraf

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum. Çünkü mesajda okudum. Neden mesajda yalan söylesin

• Ama şöyle birşey var. Kadın mesajda sen kendi kızının arkasından böyle böyle diyorsun demş. O mesajı bana atmamş ki sonuçta. Ben öğreneyim diye yapılmş birşey yok

• Bilmiyorum canım ama o bir anne ne sebeple dediğini konuyu bile bilmiyorsun annenle konuş yargısız infaz yapma

• Yengenin yazdiği laflamı annene küsüyorsun?

0|0
    0|0
    • Mesajlarını okudum. Bana gösterilmek için yapılmış birşey değil ki bilerek yapmş dym. Arkamdan konuşmş

• Görmemezlikten gel gitsin kafana takma.

• Konuşur

0|0
    0|0
  • En azından yüzüne demiyor. Bin kat beterleri var kimseye güvenmeyeceksin. Bekleme

0|0
    0|0
  • Kendine güvensen yeter hayat bu ne göstereceği belli olmuyor sen kendine güven ve kendi ayakaların üzerinde dur kendinden baska güvenecek insan YÖK

0|0
    0|0
  • Ne hissettiğini anliyorum

0|0
    0|0
    • Ne yapcgmı bilmiyorum... annem dediğim insan yaa canımdı.. ben artık onunla ayno sofraya oturup yüzüne bakamamm. İnan canım o kadar yanıyor ki... hayatta daha ben kime arkamı dönebilirim

• Ben intihar ettim tam 4 kez bir keresinde gidiyordum artik da Allah ölmemi istemedi

• Allah sabir versin anlatmak istersen ozelde dinlerim

• belki de kadın sallıyordur başkalarından duymuştur annenin öyle dediğini oyun olabilir

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum. Sürekli oraya gidiyordu çünkü. Yediremiyorum... annem benim için nasıl ve neden... ben daha kime güvenebilrimm

• orda küfür var yazamıyorum

• Teşekkür ederim yorumun için :(

• Konuşamaz, konuşmamalı

0|0
    0|0
  • Senin adına üzüldüm kardeşim

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunları vardır

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun