Kalkın gidek lan bu ülkeden dediğiniz oluyor mu?

Ateistim, ülkeden iyice nefret etmeye başladım. olanlar yaşananlar salak insanlar görmeyen körler sevgi kalmamış insanlar. saygısızlar. ezebildiğini ezmeye çalışanlar. ülkenin düştüğü durum vs vs hepsi toplandı bende ve artık sosyal olamıyorum. insanları canım görüyorum. bir yere gidip bir iki arkadaş edinip çay içmiyorum 4 5 yıldır. kendimi eve kapattım okul ev arası yaşıyorum. hattımı değiştirdim rehberimde 4 kişi var. tek amacım ülkeden gitmek oldu. böyle yaşayanlarınız var mı sizinde?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Desem nolcak en uzak Manisaya giderim 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

manisa niye?

• 1ay

Memleketim İzmir . Evet biliyorum İzmir hayatini. Cok da severim bu sehri ama yasantisi bana uymuyo malesef. Ayrica tek ben de degilim su an arkadasim dediğim butun kizlar benim gibi yasiyo :)

• 1ay

Meraktan soruyorum istersen es geçebilirsin şimdi 20 yaşındasın ve hiç bir erkekle ciddi bişey yaşamadın mı yani. türbanlı falan mısın. aşırı dinci misin

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende hristiyanım aynılarını yaşıyorum seninle

0|0
    0|0
    • 1ay

incili okudum. incile nasıl inanıyorsun dinlerin hepsi aynı dostum

• 1ay

Yok ben 1 yıldır buralardayım ama bu hesabı yeni açtım

• 1ay

Senle hristiyanlık hakkında konuşmak isterdim. balinanın içinde 1 hafta yaşamak falan inanıyor musun bunlara sahi

• Hayır Olmuyor Olmadı knka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl lan Allah falan yok mu yani?

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla kalmamış haftaya BİM e gelecekmiş

• 1ay

Bu hafta cuma sıraya gireyim erkenden kalkayım da bari

• 1ay

onu arayıp şube şube sıraya öğrenmek lazım. dağıtım günleri farklı olabiliyor yani. mesela pazartesi mantar geliyor bir yere cuma başka bir yere geliyor yani ne zaman onu bir araştırmak lazım gidip bulamamak var. ne diyosam

• Ataisterin yaşadığı durumlardan biri hep bir boşlukdalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...