İntihar etmek üzereyim artık?

Arkadaşlar ben erkeğim 18 yaşında arkadşaımın hesabından giriyorum
Kısaca anlatayımj
Arkadaşlarım tarafından değer görmüyorumn
İstediğim hiç birşeyi başaramdım
Ailem bana destek olmuyor takmıyor
Kız arkadaşım hiç yok
ne yapmam lazım hayatımı değiştirmem için çok bunaldım yardım edin

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• İntihar et. Kaybedicek bişeyin yok zaten.

Salak mısın kaybedicek hiç bişeyin yok zaten dene ya. Ne varsa aklında dene yapamadığın içinde kalan ne varsa yap. Hoşlandığın kıza açıl ne kaybedersin kız seni terslese hiç birşey değişir mi hayatında zaten onun için önemli degilsin hiç bişey değişmez rezil mi olacaksın kimeeee? Zaten şu an silik bir tipsin herkesin gözünde ne değişecek hem belki dikkatini çekersin kızın.
    Sayısal mısın ve yapamıyor musun sözel e geç eşit ağırlığa geç. Onlari yapamayınca da bişey değişmeyecek zaten yapamıyorsun. Ama ya başarılı olursan ya edebiyatın cok iyiyse. Baban annen takmıyor mu seni sende onları takma. Yedi de evde olacaksın diyorlar ve senin yedi de eve gidesin yok. Gitme eve canın ne zaman isterse git. Geç geldin diye kızacaklar sende kız onlara deki sanki gelişimi dört gözle sabırsızlıkla bekliyordunuz da az geç kalınca korkudan öldünüz. Tek korktuğunuz kurmaya çalıştığınız otoritenin yok sayılması bundan korkuyorsunuz de. Ne değişir ki
    De yap aklında ne varsa neye cesaret edwmediysen simdiye kadar onları yap ne kaybedersin ki

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta hepimizin inişleri, çıkışları oluyor, üzülmenin sana faydası yok.
    Ayrıca, kendini kimseye sevdirmeye çalışma, emin ol kendine yetersin.

Senin yaşındayken ben de yalnızdım ve hiç değer görmezdim.
    Ama zamanla seni birey olarak kabul edecekler, meraklanma.
    İstediğin sevgi ve saygıyı göreceğine şüphem yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bütün hareket ve tutumlarınla inşa ettiğin ahiret hayatının, bu dünyadaki hayatından daha iyi olacağını düşünüyosan buyur

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • Hayatını insanlar değiştiremez dostum önce parazitleri gidermeye kendinden başlamalısın. O bu şu diye diye anca iki adım atabilirsin. İnsanları görmezden gel, önüne bir hedef koy ve çabala. Öyle söylenerek bir yere varamazsın

0|0
    0|0
  • Normalde olsa tavsiye verirdim ama şu anda tavsiye alacak haldeyim

0|0
    0|0
  • Hepimiz intihar edelim o zaman cunku inan daha buyuk dertleri olan insanlar da var burda ! Henuz 18indesin , daha ne guzel gunlerin olacak sacma seyler dusunme.

0|0
    0|0
  • modamı oldu bu aralar intihar etmek

0|0
    0|0
  • Biraz dua biraz namaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Selamun Aleyküm,

Allah bana yeter de ama kalpten, içten gelerek tüm samimiyetinle inan ki yukarıda sıralamasını yaptığın meşru olan isteklerin en kısa zamanda yoluna girecektir. Maneviyatını kuvvetlendir. Unutma herkes bırakıp gider ebedi olan Allah ise kulunu hiçbir zaman bırakmaz.
    Selam ve Dua ile.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sosyal ortamlara girip insanlarla konuşarak kafanı dağıtabilirsin bunun içinde kalabalık yerlerde bulun

0|0
    0|0
  • kafana gore

0|0
    0|0
  • daha 18 yaşındasın. dünyayı değiştirecek değilsin ya. her şeyin zamanı var yeri var. Her nasip vaktine esirdir unutma.

0|0
    0|0
  • ya bende aynıyım ama yaşıyorum nefes alabiliyomuyum bir sor ama yaşıyorum ! neden biliyormusun intihar büyük günah ondan

0|0
    0|0
  • Derdini dert sanma nice büyük dertlere bunada şükür diyenler var

0|0
    0|0
  • üniyi kazan sıfırdan başla herşeyin olur üniversite fırsatlarla dolu eminimki başarırsın bişiyleri

0|0
    0|0
  • Universiteye basla. Yeni insanlarla tanis.

0|0
    0|0
  • Tanrı ya olan inancını sorgulamaya başladın mi

0|0
    0|0
  • Sacmala pskologum konuşlm

0|0
    0|0
Yükleniyor...