Niye herkes bana kufur ediyor?

Sürekli hem kız arkadaşlarım hemde erkek arkadaşlarım bana kufur ediyor ve rahatsiz olduğumu söyledim ama hala yapiyolar mesela geçen bir tane kiyat denedim hemen sende az o. rospu değilsin falan dediler sonra ışte yok seni s. ikiyim ananı si. kiyim falan filan sonra yanida 1 erkek 1kiz vardı kız bana anini si. kiyim falan dedi bende dedimki bende senjn anneni dedim yanimdaki çocukta seni burda kirvaclarim falan demeye başladı ve hergün bana kufur ediyolar niye böyle

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• gorusmeyi kes tavrini koy.
    cunku sen ne yaparsan yap o kisiler ozellikle sana vurgulamiyor kufrunu. herkese boyle konusuyorlar demektir.
    arkadas cevreni degistir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim yakın arkadaşlarım bana değil toplum içinde, birebir yalnızken bir hakaret bile etse bağımı kopartırım. Arkadaşlık bu değil, milletin önünde ortamda küçük düşürmek hiç değil. Konuyu yalnış anlamış onlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kim küfr ediyor amünüm.
    2.bp.blogspot.com/.../kufur.jpg

0|0
    0|0
  • Ne pis ortamın varmış be arkadaşlarını değiltir 😒

0|0
    0|0
  • s. kerim öyle arkadaşları yerinde olsam bir daha yaptıklarında sağlam bir küfür ederim bir daha da görüşmem en son küfürü ben etmiş olurum

0|0
    0|0
  • yanındaki arkadaşların saglam ayak degil uzaklaş onlardan özellikle ailene kufredenle ne işin var senin

0|0
    0|0
  • dengesizlerde omdan hala onlarla ne işin var anlamadım

0|0
    0|0
  • Uzaklaş onlardan anormla insanmışlar insansalar tabi

0|0
    0|0
  • nasıl bir arkadaşlık bu

0|0
    0|0
  • Cok cana yakinsindr

0|0
    0|0
  • Daha önce sorun yaşadın mı onlarla? Yaşamadıysan kesinlikle sorunludurlar. Terbiyesizlik diz boyu. İnsan olmayı beceremeyen mahlukatlar

0|0
    0|0
  • Takılma onlara tatlim oyle insanlardan uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gorusme o kisilerle ezik konumundasin resmen ne bicim tavirlar konusmalar bunlar

0|0
    0|0
  • Arkadas cevreni degistir ben asla boyle insanlarla muhattap olmam mesela bana boyle diyemezler .

0|0
    0|0
Yükleniyor...