Çok boş bir hayatım var?

Okuldan eve evden okula gidiyorum önerebileceğiniz okuldan sonra veya haftasonları yapabileceğim etkinlik var mı? Veya kulüp?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlarınla yapacaksın o etkinlikleri gezeceksiniz eğlence yerlerini illa gidin barda falan takılın demiyorum cafeler olur avm veya lunaparklarda eğlenmeniz için çok güzel yerler var takılın orada arkadaşlarınızla

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devletin kursları var bedavaya senin hiç yapmadığın ama görünce dikkatini çeken kursa git arkadaşlarınla yakın yerlerde yaşıyorsanız buluşun ondan sonra tek başına yapabileceğin şeyler de var k-pop dinleyebilirsin k-drama izleyebilirsin hatta bir drama veriyim --> School 2015 çok güzeldir izle derim dışarı çıkıp gezebilirsin hatta kitapla çıkarsan daha güzel olur çok güzel kitaplar var şu aralar birine bak derim zaten kitaba başladın mı bırakamıyorsun elinden yapacak şey çok yeter ki zamanın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bunlar iyi günlerin. Hele bir okul olayı bitsin uuuuu sen o zaman gör.

0|0
    0|0
  • Basketbol oyna.

0|0
    0|0
  • Müzik kursu
    Yüzme veya dans

0|0
    0|0
  • spor yapsana

0|0
    0|0
  • fitness kaykay vidoegames balik tut falanda filan

0|0
    0|0
  • Film dizi izle

0|0
    0|0
  • işe gir

0|0
    0|0
  • sanki o kulüp etkinlikler hayatini mi degistirecek; kitap oku kahve kültürünü gelistir mesela; kenya kahvesi mi daha baharatlı ve islidir sumatra mı; ya da guatemala mı? vs vs

0|0
    0|0
  • genclik spor faaliyetlerine katıl

0|0
    0|0
  • Zor bir durum anlıyorum seni

0|0
    0|0
  • Kapat fotoğrafında boş bir hayatın yok gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • napıcan dolu hayatı dagdan dagamı sıcrıycan gökten asagımı ucucan davsan gıbı sekicenmı napıcan dolu hayatı :D

0|0
    0|0
  • Yuzmek, arkadaslarinla bir uerde toplanip sohvet etmek, okulun aktivitelerine katilmak...

0|0
    0|0
    • 1ay

Onlardan bahsetmiyorum arkadaş ortamım vs var ben güzel etkinliklere katılmak istiyorum, okulumun aktiviteleri yok

• 1ay

Guzelden kastin ne? Eglence mi spor mu sohbet mi? Herkezin iyi vakitten anlayisi ayni degildir

• sanki benim çok dolu :D :D

0|0
    0|0
  • ben bonsai ağacı yetiştiriyorum zahmetli ama sonuçları çok güzel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Kitap oku, basketbol oyna. En güzeli :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşın yok mu hiçççç

0|0
    0|0
    • 1ay

Arkadaş ortamından bahsetmiyorum soruyu doğru anlayın

• 1ay

Kulüp deyince aklınıza club mu geliyor at gözlüklüklü kardeşim

• 1ay

Almanca kulubüne gidersin sen o zaman atkafalı kardeşim

• Rafting yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Hobilerin var mı

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır

• 1ay

her insanın bir hobisi vardır mutlaka ancak onu keşfetmesi lazım :) ... ara araştır eminim bişeyler çıkacak

• Benim hayatımda yeterince boş doğrusu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gel bana takıl evden atıl ;)

0|0
    0|0
  • Arkadaslarinla dolasabilirsin, dansa gidebilirsin ve enstruman kurslarina

0|0
    0|0
  • ünide misin bölümün ne

0|0
    0|0