Kadınları küçümsemek te haksız mıyım?

Evet ben kadınlarıyla parçası olarak görüyorum. Hatta abazayım. Şuraya bak kızların neredeyse hepsi aşk sevgili sorusu soruyor. Uruguay nerede desem, antremanda diye cevap verecek beyinler var. Şimdi birkaç zırtapoz çıkacak ben öyle değilim diyerek zırvalayacak. Ben sana mı söyledim mk. Genele bir bak. Erkekler öyle mi hem abaza hem bilgili tüm soruları aşk sevgiliden ibaret değil. Bak yine aynı kafa. Şimdi bana saçma sapan 2 erkek örneği verecekler. Yok kafa böyle olunca bana da farklı düşünmek düşmüyor. Haksız mıyım? Kızlar neden hep aynı soruları sorup duruyorsunuz? Kafanız başka konulara basmıyor mu?

Güncellemeler:
1ay Düzeltme: "Evet ben kadınlarıyla parçası olarak görüyorum" cümlesi "Evet ben kadınları et parçası olarak görüyorum. " olacaktı. Hatayı telefonumun eşşekliğine verin.

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Buna neden olan kadınların gördüğü ilgi olabilirmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haksızsın anneninde bir kadın olduğunu unuttuğuna göre her o***pu ile her kişiyi bir tutamassın sen ancak o***puları küçümseye bilirsin bende abazları biz adam abaza diye ayrım yapıyorsak sende yap adamına göre davran kadınmış...

2|0
    0|1
    • 1ay

Annem KS üyesi değil. Genel kültürü ile de seni 100 e çarpar. TRT de kültür yarışması kazanmış biridir.

• 1ay

boşver ya çok uzadı zaten konu

• 1ay

ben de öyle düşündüm.. o yüzden özelden yazdım.

• Sen hâlâ dersini almadın anlaşılan...

0|0
    0|0
    • 1ay

Yukarıdaki soru sana hitab etmiyor bayan Google 😆 . Hatta bir ara adını etiketlemeyi bile düşündüm. Bu kız hariç diye. ☺

• Haklısın artık cinsellik hakkında sorsunlar en sevdiğin

0|0
    0|0
    • 1ay

En sevdiğim cinsellik değil... Ama en salak sorular, cinsellik ve aşk ilişkilerinde :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Dogru bir paylasim bize birsey birakmamissin. Isleri gucleri ask iliski sac makyaj 😄😄 Bazi kizlari ayiriyorum saldiraya gecmesin kendini bilen pls hic ugrasamam sizle simdi 😄

0|0
    0|0
  • Kardeş valla az önce beni dışladılar hepsi engelledi çokta skmde değil yani adamsın

0|1
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • Bunu yazdın ya sana demediklerini bırakmazlar. Bulaşmayacaksın kızlara. 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar beni bir et parçasí olarak gorebilirsiniz. Ben size saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Yürürken gtlerini sallarlar oynarken gtlerni sallarlar kıçı başı ayrı oynuyor türk kızlarının

0|0
    0|0
  • Bence haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...