O insanla evlenecek olan benim, kime ne?

Ay yine aynı konu. Sözlüm çölyak hastası daha önce de bahsettim (bilmeyenler için bağırsak hücrelerinin gluteni sindirecek bir yapıda olmaması;buğday,çavdar, yulaf, arpa). Tabi ki kendi diyeti var. Yakın arkadaşlarım da biliyor bu durumu. Oda arkadaşım sürekli soruyor şunu yiyebiliyor mu, bunu yiyebiliyor mu vs. Bir de gülerek soruyor sahte sahte. Anlam veremiyorum. Yiyemiyor dediğimde ay kötüymüş yemek yapamazsın diyor. Abi ben evleneceğim yani kime ne ben anlamıyorum ya. Benim için hiçbir sorun yaratmayan durumlar neden başkalarının gözüne batıyor bu kadar? O insan benim sevdiğim. Başımın üstünde yeri var. Allah Allah...

0|2
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim, adamın dibisin. Biliyorum erkek olmadığını ama helal olsun.

Kaldı mı bu devirde be ninelerimiz zamanındaki gibi evde bir kilime talim eden. kaldı mı karşılıksız menfaatsiz seven. Bravo, hiç vaz geçme bundan, güçlü ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım da aynı hastalığa sahip ve eğer evlenecek kadar ciddi isen ve böyle düşünüyorsan diğerlerini neden umursuyorsun? Sen bir ömür onunla beraber yaşayacağın halde onun sahip olduğu ufak hastalığı (diyetine dikkat ettiği sürece ufak) sorun etmiyorsan ve arkadaşın ediyorsa sorun arkadaşında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 11

• Bırak şu vicdansız insanları ya sanki yarın ne olacaklarının garantisi var da hatalarda hastalıklarda herşey biz insanlar için

0|0
    0|0
  • Millet çok seviyor başkasının işine burnunu sokmayı, hiç takma kafana bir daha biri sorarsa biraz sert çıkış anlasınlar

0|0
    0|0
  • Takma onları ya, kendileri hasta olsa dalga geçerler miydi hiç. Gereksiz ve boş insanlar

0|0
    0|0
  • kimseyi ilgilendirmez tabi

0|0
    0|0
  • sanane de geç ne takıyon

0|0
    0|0
  • koca benim mutfak benim yemek benim sanane de geç

0|0
    0|0
  • O zaman gerçekten insanları dinleme lütfen bak hem kendine hem de ilişkine zarar verirsin sen Sevdiğinin yanında ol evlen insaAllah milleti dinleme.. Geçmiş olsun insaAllah

0|0
    0|0
  • kimseye hastalığından bahsetme bunları çekmezsin

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorşar

0|0
    0|0
  • Seviyorsan srun yok arkadaslarini takma kafana

0|0
    0|0
  • Bu dünya elalemin lafıyla yürümez helal olsun sana