En yakın arkadaşımla araya giren soğukluk? Detaya bakar mısınız lütfen?

Uzun yıllardan beri çok yakın arkadaşız. Bazı nedenlerden ötürü başka sınıflardayız artık ve ben sürekli onun yanına gidiyorum boşluklarda. Eskiden saatlerce konuşurken şimdi sus pus oturuyoruz. Kendi sınıfındaki arkadaşlarıyla ki onlarla da iyi anlaşırım muhabbet ediyorlar ama konunun dışında kaldığımı hissediyorum. Bir kaç arkadaşım eskisi gibi değilsiniz ne oldu diye sormuş. O da bu soğukluğun benden kaynaklandığını, benim ona soğuk davrandığımı söylemiş. Bu konuşmadan sonra daha da bir tavır aldı bana. Mesela geçen gün okul çıkışında bizim dersimiz erken bitmişti ve ben onu sınıfının kapısında bekledim. Hiç olmazsa bir hoşcakal demek için ama yanında samimiyetini ilerlettiği kızla konuşa konuşa önümden çekip gitti. Beni farketti ama tek bir laf bile etmedi...

Ben ona kız kardeşim derken onun böyle yapması ve insanlara böyle davranmasının sebebinin ben olduğumu söylemesi içimde büyük bir kırgınlık yarattı. Arkadaşlığımızı tek kalemde en azından başka okullara gidene kadar böyle bitirmek istemiyorum. Hatalı olmadığımı düşünüyorum ve onun da durumu kavramasını istiyorum. Sizce ona karşı bundan sonra ne yapmalıyım?
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• bir daha eskisi gibi olmayacaksınız yaşadım bilirim ama belki de sen kuruntu yapmışsındır

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende kuruntu diye düşünüyordum ama tüm ortak arkadaşlarımız bile aramızdaki bu durumu farketmiş😕

• 1ay

Boşver o zaman onu okul bitince hatırlamazsın bile

Yükleniyor...