Gerçekten çok yardıma ihtiyacım var?

Merhaba, ben lise öğrencisiyim. Okulda bazı insanlarla bazı problemlerim oluyor ve ben her şeyi kafasına takan en ufak bir şeyde miğde ağrısı olan günlerce yemek yemeden uyuyan biriyim. Okulda en yakın arkadaşlarımla aram çok iyi fakat bazı arkadaşlarımla küstüm ve bunu kafama çok takıyorum küstüğüm kişiler normalde bana selam veren ya da sürekli benle konuşan kişiler değil normal şartta okulda da çok samimi olan ve konuşan kişiler değiliz, küsmeden önce benle çok muhattap olan kişilerde değildi aslında küsüp küsmemek çok fark etmezdi ama aklımdan çıkmıyor çok üzülüyorum en yakın arkadaşlarım olmasada. sizce her şeyi nasıl kafama takmaktan vazgeçebilirim, ve siz olsanız ne yapardınız nolur yardım edin?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden bnden de böyleydi artık benim le kesenler çıldırtıyorum bu arada bnle kimse kesemez bn cevap veremem okadar

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende böyle düşünmek istiyorum fakat olmuyor umarım en kısa zamanda olur teşekkürler :)

• 1ay

Sadece gül gülki neden güldüğünü merak etsinler
      Deniz gezmiş dar ağacına giderken gülmüş sadece gülümsemiş ve bu alay düşmanları ni çok rahatsız etmiş neden güldüğü onların içine dert olmuş sadece gül

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhamet duygun kabarik. Merak etme insanlari tanidikca Acima acinirsin atasozunu benimsiyeceksin.

1|0
    0|0
  • manita yap hiç kimseyi takmazsın net çözümdür

0|0
    0|0
    • 1ay

gerçekten herşeyi kafama takmak o kadar kötü ki, bazen üniversiteyi düşünüp 1-2 sene sonra yepyeni hayata kavuşacaksın sabret diyorum fakat olmuyor :(

• 1ay

umarıım, şu an sadece umutlarım üniversiteye kaldı.

• Sen bu kadar takıntılı degildin ne oldu sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...