Sizce gruba alınmak için ne yapmalıyım?

Okul acilali yaklasik 1 ay oldu ben en basta oldugum sinifa alisamamistim ama gorseniz yani hepsi asosyaldi 2 bucuk hafta o sinifta tek takildim daha sonra kayit gunu tanistigim kizin oldugu sinifa gectim bu sinifa geceli daha 4 gün oldu durumum şöyle o kizin bir arkadas grubu var ama bayaa bir samimi olmuslar yani 1 senedir arkadas gibi davraniyolar herneyse bu tanidigim kiz her sabah bana sarilir bana karsi iyidir ama bazen de ben gorunmez olurum yanimdan yuruyup gider veya mesajlarima bakmaz biraz degisik neden boyle yapiyo anlamiyorum ama iyi biri olduguna emin gibiyim.. Ve bu sinifta da zaten o grup disinda benim kafama uyan 1 kisi bile yok bu yuzden mecburiyetten onlarin pesine takildim ilk gunler gorunmez gibiydim o tanidik olan kiz takarsa takiyodu gerisi takmiyodu herneyse ben uyum saglayabilmek icin onlarin konustuklari seylere katilmaya calusiyorum ama cogu bilmedigim konular. Simdi bu 4 gunun sonunda herkesle cok ufak tefek konusmaya basladim ama mesela simdi onlar 5 kisiler benimle birlikte 6 ediyo mesela disariya ciksak 4lu 2li falan ayriliyolar ben tek kalabiliyorum ya o tanidik olan kizla oluyorum ya da o gruplardan birinin yaninda oylece yuruyorum simdi illaki cikicaktir kizim manyak misin neden seni takmayan kisileri takiyosun dicek olanlar ama baska carem yok cidden hic kafa dengi kimse yok sadece onlar var bu yuzden bu gruba girmeye calisiyorum Şu an herkes bana karsi iyi ama sanirim gruptan sayilmiyorum veya onlarla yeterince konusucak seyimiz yok mesela bir whatsapp grubu olsun bir instagramda grup olsun bir bisey olsun onlara da eklemediler sizce bu durum normal mi yani beni umursarlar beni de aralarina alirlar mu yoksa bana karsi hep iyi olup gruplarina almadan mesafeli mi davranirlar gercekten catlamak uzereyim lutfen artik birisi dogru duzgun tavsiye versin yalnizlik igrenc bisey

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Detay silinmiş

0|0
    0|0
  • Alınmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya haklısın ama ben senelerdir çok yakın arkadaşı olan asla ama asla bikaç dakikası bile okulda yalnız geçmeyen biriydim şu an bunlar arasına almasa tek kalıcam ve yalnızlık alışık olmadığım için bana ciddi anlamda psikolojik zarar veriyo ve bu sağlığıma da yansıyo zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...