Kendinizi motive etmek için neler yapıyorsunuz?

Liseden mezunum, aslında Akdeniz üniverstesine yerleştim fakat bölüm çok kötüydü ve gitmedim. 2 hafta öncesine kadar deli gibi ders çalışırken şu an gram içimden gelmiyor ygs konularının hemen hemen bir çoğunu yarıladım. Ama şimdi kendimi bir türlü masaya oturtamıyorum 😏 sizler böyle olunca neler yapıyorsunuz motive olmak için?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak sabah erken kalk bu çok önemli sonrasında kendine bir portakal suyu hazırla bu zekanı açıyor gerçekten ve kendini ikna etmek sana kalmış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap alabilsem baslicam karar veremedim esit agirlik mezunuyum. Nasil kitaplar almaliyim hangi yayincilik😖

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben palme ve yayın denizini kullanıyorum ama değişiyor tabi zorluğuna göre

• 1ay

Tarihte çıkıyor inkilapta. Ygs için soruyorsan hem dil anlatım almalısın hemde parağraf yaklaşık 6-7 soru dil anlatım gerisi parağraf.

• 1ay

Hem dil anlatim hemde turkce soru bankasi alicam o zaman. Nasil calisayim peki onerin varsa sevinirim

Erkekler Ne Diyor 5

• bölüm bitsin paranın mına koycam diyorum kendime

1|0
    0|0
  • Mesailere kalıyorum bol bol 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Ders çalışmaktan bahsediyorum

• 1ay

Valla aklında ne varsa önce aklındaki düşünceyi gerçekleştşrmen lazımki ders çalışırken beynini meşgul etmesin çok çalışkandım zamanında o yüzden bu metodu uyguladım aklım meşgulse sınava bile hazırlanmazdım 😀😬😬

• Sıvazlıyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah Akdeniz Üniversitesi 😍
    Bende sınava hazırlanıyorum, çalışmak zorudasın ve istediğin üniversiteye gidip gitmemek senin elinde

0|0
    0|0
  • Gelecegi düşünürüm oldugumdan daha iyi olmayi

0|0
    0|0
  • uyumak uyumakk uyumak

0|0
    0|0
Yükleniyor...