Bir kişinin uyuşturucu ictiğini nasıl anlarsınız?

Görüntüsüden gözlerinden falan anlaşılır mı nasıl anlaşılır?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Gözleri kan çanağı gibi olur genelde. Birde altları mor mor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O kendini belli eder

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• bazilari kullandiginda yerinde duramaz surekli bisey yapmak bir yere gitmek ister baziları ise sarhos gibi olur soruna cevap alamazsin bir yatar saatlerce uyur sonra istahsizlik kilo verme olur uykusuzsuk çekilir gözler kan canagı gibi olur alkolikse elleri titrer

0|0
    0|0
  • göz altı mor olur ya da hareketleri ağır olur tuhaf konuşur belli eder yani

0|1
    0|0
    • Brn kullanmıyorum ama benimde göz altlarim mor soruyorlar hep kullaniyomusun diye. Kalp rahatsızlığı olanlar da mor oluyor.

• Aynen makyajla kapatma gibi bir durumum olmadığı için kötü bir durum birde ten rengim beyaz iyice belirgin duruyor morluklar ama yapıcak bişey yok.

• aynen boşver seni bilen bilir gerisine gerek yok

• Ne kullandığına bağlı uyuşturucular miskinlik yaratirken uyarıcılar aşırı hareketliliğe neden olur etkisini gösterdiği sırada. Tam olarak hangisinden şüphe ettiğine bağlı olarak cevap değişir yani.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki hangisi :/ kardeşim bir Kaç gün dür eve geç geliyor naptigini söylemiyor konuşmuyor pek. Agresiflesti hareketleri biraz ve gözleri böyle ağlamak üzere birisinin ki gibi sulu kizarik beyaz kısımları suphelenmeye başladım.

• ben hastane görevlisiyim kan tahlili yapmalisin

0|1
    0|0
  • Gözlerinden konuşmasından

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuşmalarından göz altlarinin morarmasindan sık tükürür agresif tavir sergiler

0|1
    0|0
    • Bunlar kesin olarak kullandığına kanıt mıdır acaba?

• Kesin kanıt diyemeyiz belki baska rahatsızlıkları vardir bu etkiler görünür ben madde kullanan birini anlarım 1 gün yeterli olur

Yükleniyor...