Bir kişinin uyuşturucu ictiğini nasıl anlarsınız?

Görüntüsüden gözlerinden falan anlaşılır mı nasıl anlaşılır?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Gözleri kan çanağı gibi olur genelde. Birde altları mor mor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O kendini belli eder

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bazilari kullandiginda yerinde duramaz surekli bisey yapmak bir yere gitmek ister baziları ise sarhos gibi olur soruna cevap alamazsin bir yatar saatlerce uyur sonra istahsizlik kilo verme olur uykusuzsuk çekilir gözler kan canagı gibi olur alkolikse elleri titrer

0|0
    0|0
  • göz altı mor olur ya da hareketleri ağır olur tuhaf konuşur belli eder yani

0|1
    0|0
    • 2ay

Brn kullanmıyorum ama benimde göz altlarim mor soruyorlar hep kullaniyomusun diye. Kalp rahatsızlığı olanlar da mor oluyor.

• 2ay

Aynen makyajla kapatma gibi bir durumum olmadığı için kötü bir durum birde ten rengim beyaz iyice belirgin duruyor morluklar ama yapıcak bişey yok.

• 2ay

aynen boşver seni bilen bilir gerisine gerek yok

• Ne kullandığına bağlı uyuşturucular miskinlik yaratirken uyarıcılar aşırı hareketliliğe neden olur etkisini gösterdiği sırada. Tam olarak hangisinden şüphe ettiğine bağlı olarak cevap değişir yani.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ki hangisi :/ kardeşim bir Kaç gün dür eve geç geliyor naptigini söylemiyor konuşmuyor pek. Agresiflesti hareketleri biraz ve gözleri böyle ağlamak üzere birisinin ki gibi sulu kizarik beyaz kısımları suphelenmeye başladım.

• ben hastane görevlisiyim kan tahlili yapmalisin

0|1
    0|0
    • 2ay

Başka kesin bir yolu yok mu tahlil olmafan

• 2ay

sanirim ottur eger gözlerini sizden kaçırıyorsa kesin ottur çünkü hap güven verir saçma

• 2ay

Anladım çok teşekkürler

• Gözlerinden konuşmasından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuşmalarından göz altlarinin morarmasindan sık tükürür agresif tavir sergiler

0|1
    0|0
    • 2ay

Bunlar kesin olarak kullandığına kanıt mıdır acaba?

• 2ay

Kesin kanıt diyemeyiz belki baska rahatsızlıkları vardir bu etkiler görünür ben madde kullanan birini anlarım 1 gün yeterli olur

Yükleniyor...