Tek derdiniz aşkmı?

Ne zaman siteye girsem popüler sorulara bakıyorum hep aşk meşk... sahi başka sorununuz yok mu sizin? Hayat sadece bazılarınamı adaletsiz? hayatınız dort dortlukte tek eksiğiniz aşkmı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• O hep eksik de derdim değil. Hayat başka nerelerden vuracağını çok iyi biliyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

kesinlikle... hayatı kucumsemek gibi bir hatam olmustu evvelden... oda fazlasıyla canımı yaktı. bir daha asla beni o halde yakalayamaz... ne derdin varsa geçmesi temennesiyle arkadasım

• 1ay

Sağol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatimiz dort dortluk degil tabii ama. insanin yaninda. bir sevdigi olunca problemleri daha rahat cozebiliyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Moral motivasyon açısından yani.. erkek adam daha bir güçlü hissediyor arkasında sevdiceki oldugu zaman diyorsun anladım. güzel cevap

• 1ay

Aynen oyle hocam

• 1ay

Eig icin tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni bağlamaz kimsenin hayatı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aşk olmasın daha iyi

0|1
    0|0
  • Tek eksigim aşk degil para yeni kiyafetler sonra araba ev motor yeni telefon pc apple gibi gibi 😄

0|1
    0|0
  • Para benim derdim

0|1
    0|0
  • Yok milli takımın kötü gidişatı.

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynn ya izlanda maçında 2-0yenildik bu nedir ya Ukrayna maçında da zaten 2-2berabere bitmişti😞😞😞

• 1ay

@Kralın_kızı46 boş ver hemşo fetih düşünsün.

• 1ay

Aynn gurur yapıp selçuk'u burağı arda'yi almadı gitti volkan şen ozan tufan emre mor"u aldı manyak bu adam Ya🙁🙁

• Aynen. Bütün sorunları aşk galiba.

0|1
    0|0
Yükleniyor...