(DETAY) Ailem çalış diye baskı yapıyor sizce ne yapmalıyım?

- İngilizce, Fransızca , Rusça dillerini biliyorum. Üniversite son öğrencisiyim. Fakat bu üniversitemden önce Ankara'da 2 sene okuyup tekrar sınava girip istanbula geldim. Yani 6 senedir üni okuyorum. Bölümüm tercümanlık ve okulum 1 sene daha uzayacak. Ayrıca milli sporcuyum. Tayland boksu yapıyorum. Fakat herhangi bir gelirim yok, okul ev spor üçgeninde gidip geliyorum. Hangi işten başlayacağımı da bilmiyorum. Çoğu arkadaşım otel tarzı yerlerde çalışıyor. Yükselmek istiyorlar. Fakat ben öyle bir şey istemiyorum. okul bittikten sonra biraz da olsa okuldan önce bir yerde çalışıp para biriktirp Tayland'a yerleşmeyi düşünüyorum. Geçici olarak 1 senelik hafta sonu part-time olarak çalışabileceğim bir yer olsun istiyorum. Avrupa ve Türkiye şampiyonalarına para biriktirmem gerekiyor o yüzden önerilerinizi bekliyorum... Teşekkürler

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger yakin cevrende bu isin ehlini bilen biri varsa onun direktifiyle, dusunup istedigin sekilde bir is bulabilirsin, sartlarin belli ama bu ucgen icine bir de is eklenince cok yorulacaksin sonuca odaklaninca (ki umarim en iyisi olur) bu yorgunluk hos gelir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...