Erkekler bir bakabilir mi?

Merhaba. Benim boyum 160 kilom 66. İnsanların önyargıları çok canımı sıkıyor. Sizce güzellik kavramı sadece ' büyük göğüs , ince bel , uzun bacaklar. ' mı?

0|1
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• ya sacmalıyorsunuz bence mınyon kızlar benım ve bır cok erkegın cok hosune gıderler. bırde toplumda bır sorun var sadece sozde buyuk meme derller ama kucuk ve kıbar bır meme bence heppsınden daha guzel. zaten buyuk kalcayı hıc sevmıyorum bence bır fızık estetık olmalı sadce uyumlu olmalı ve zarıf olmalı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Malesef ben bu hayvan benzetmelerini 6 senedir çekiyorum liseden mezun oldum şimdi diyete başladım ama onlar hakaret ediyor diye değğil kendim için eger kendini 66kiloyla rahat hissediyorsan zayıflama

0|0
    0|0
    • 1ay

Kendimi rahat hissediyorum iyiyim böyle rahatım ama insanları biliyoruz , konuşuyorlar 😊 danışmak istedim bende. Ama görüyoruz ki önemliymiş ve güzellik bunlardan ibaretmiş ☺

• 1ay

sen rahatsan sorun yok ayrıca boyunda kısa değil.. zaten erkeklerin çoğu 175

Erkekler Ne Diyor 27

• yooo sevilen sevene guzel gorunsun gerisinin ne onemi var :) karşılıklıysa yemede yanında yat :D takılacak bişi degil bence.. sana cok engel olmuyor ya kiloların.. ama tabi verirsen saglıgın icin daha iyi..

0|0
    0|0
  • hayır ama 160 boy 66 kilo da değil. boyunu sen kontrol edemezsin ama kilona dikkat edebilirsin. ileride sağlık problemi de yaratır buna dikkat et.

0|0
    0|0
  • Âhlaktır ;)

0|0
    0|0
  • Hayır, takma kafana. tabi bazı sapıklar için en önemli kriterler dediklerin olabilir. Ama Sapıklar için

0|0
    0|0
  • bir de büyük kalça onu unutmuşsun

1|0
    0|0
  • tatlı olmak diye bişey var sen öylesin muhtemelen

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle ama en başta güzel bir yüzde olması lazsım. not: büyük göğüsler gerekli değil.. :)

0|0
    0|0
  • kızma ama onemli bu yok diyenlerde hepp halan soyluyor erkek içinde kızlar içinde sana tavsiyem şık giyin bak essek gibi susacaklar

0|0
    0|0
  • Dolgun kalçalar 😁

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • sadece boy ve kiloyla güzel olunmuyo :D dfdfdfdf

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi için öyle

0|0
    0|0
  • bence kadın çay bardağı gibi olacak beli ince ama gögüs ve götü al benili olacak

0|0
    0|0
  • Bayanlar zekaya bakar erkekler gorsellige ve zekaya bakar

0|0
    0|0
  • güzellik kalptedir.

0|0
    0|0
  • Benim güzellik anlayışıma göre zayıflar güzel değil mankenler hic değil kilolular güzel bence

0|0
    0|0
  • evet. başka ne olabilir? katmet katmer yağ ve bıdık kapkalın bacak mı güzel olacak?

0|0
    0|0
  • Küçük gögs ince bel kısa bacak da olur

0|0
    0|0
  • Benim en sevdiğim vücut boy

0|0
    0|0
  • insanlık

0|0
    0|0
  • Hayır yüz herşeyden önemli

0|0
    0|0
  • Dis guzellik icin evet. Neye bakalim dislerine mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Diş konusunda kusursuzum

• 1ay

Kilonu 10 azaltip boyunu da 10 yukari cikarsan tamamen kusursuz olursun canim

• bence fena değil

0|0
    0|0
  • Hayır, değil.

0|0
    0|0
  • Bence buyuk goğus ince bel buyuk kalça ince bacaklar 5 cm daha uzun olsaydı iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bir kendine bakmali onlar kendi icine de bakmali kötü olsa gerek

0|0
    0|0
  • Ön yargının mk

0|0
    0|0