Ama iran gibi yobaz ülkelerin yaptığı gibi zorla örtünme kadını taşlama falan değil. Adam gibi kuranı kerimde ki şeriat gelsin mi.

• Evet
    40% (10)43% (15)42% (25)Oy Ver
  • Hayır
    60% (15)57% (20)58% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüz toplumunun geldiği sosyolojik ve kültürel mânada geldiği noktayı düşünürsek, bugünün dinden beklentisini ve insanların artık modern yaşamlarını göz önüne alırsak açık bir şekilde görebiliriz ki şetiat'ın günümüzde uygulunabilir bir zemini yoktur. Sanmayın karşıyım; önce ben isterim emin olun, ama bugünün dünyasında çok saygı duyduğum Cübbeli Ahmet hoca dahi kızının düğününden sonra; "bizler aciziz, ben kızıma böyle düğün olamayacağını şeriata uygun olmadığını söylememe rağmen sözümü geçiremedim; içim parcalanıyor ama olmadı istediğim gibi; bizler aciziz." demesine bakarsak gerçekten bugün şeriata ayak uyduracak bir toplum göremiyorum ben ne yazıkki.

1|1
    0|0
    • 1ay

:( :( Allah yardım etsin bizlere kardeşim

• 23gün

En iyi görüş için teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır, hiçbir şekilde şeriat gelmesin. Bu ülkenin bir vatandaşıyım ve MÜSLÜMAN DEĞİLİM. BENİ KENDİ KİTABINIZA GÖRE YÖNETEMEZSİNİZ. BUNU O KALIN KAFANIZA SOKUN!

1|1
    2|2
  • "Ama iran gibi yobaz ülkelerin yaptığı gibi zorla örtünme kadını taşlama falan değil." demişsin ama gelirse bu gelecek. Ve öyle bir şekilde getirecekler ki bunu kimse farkına varmayacak zamana yayıyorlar.
    Sıcak su ve kurbağa misali.

1|1
    0|1
  • Seriat bence insanlar tarafindan baska amaclar icin kullanilmaya musait bir sey. Allah adina Allah'in emretmedigi bir sey de uygulanabilir. Bu durumda ancak peygamber varken uygulanmasi belki daha dogru olacaktir.

1|0
    0|0
  • Gelsin tabikide şeriat karşısında boynumuz kıldan incedir elhamdülillah

1|1
    1|0
  • şeriat kalp işidir başkaları tarafından yönetilme işi değil.

1|0
    1|1
    • 1ay

kişisel gelişim kitabı değildir kuranı kerim toplumsal gelişim kitabıdır kardeşim

• 1ay

bak ablacım isteyen istediğini yapar. o onun günahıdır. Allahın peygambere emri öğütten ötesini geçmez. ayetlerde açıkca bellidir. bir müslüman olarak tavsiyeden ileriye gidilmemesi emirdir.

• 1ay

benim kast ettiğim kafirler desitler değil. Müslümanım deyipte bir haber gezenler

• ya cahal yaa :D sanıoki şeriat müthiş. kuran bile bilmiyosun. zorla örtünmeyeni şeriatta taşlarlar taşlarlar.

0|1
    1|3
  • seriat kisasa kisas dir ve tam anlamiyla bilmk gerkir

1|1
    0|0
  • Rabbim kız okula geliyor. Yaşasın Cumhuriyet.

1|1
    0|1
  • Evet diyenler neyin kafasında

0|0
    1|2
  • bize gerçek şeriatı o aydın bilginle aydılatır mısın ulan nedir bu yok gerçek şeriat şu değil bu neyi eksik yapıyorlar ya da neyi fazla yapıyorlar kendinizi yırtsanızda gerçek şeriat irandaki ıraktaki pakistandaki ülkeler gibidir

0|1
    0|0
  • Şeriat isteyenlerin teröristlerden farkı yok bana göre

1|1
    0|2
  • Bu soruyu beyninizle mi düşündünüz? Hiç kimseye sormadan bütün insanları İslam hukukuna sokmak nedir?

0|0
    0|1
    • 1ay

yo bütün insanları değil müslümanları şeriat istemeyen yurt dışına gider ülkemiz temizlenir. Hani siz diyorsunuz ya istemeyen arabistana gitsin diye bizde yine de dokunmayız kafirlere ama istemezlerse isviçreye gitsinler

• 1ay

Siz de ilahi nitelikler mi var benim şeytan olduğumu nereden bileceksiniz? Kendinize gelin hanımefendi. Tanımadığınız birisi hakkında bu kadar ağır ithamlar olmaz ya.

• 1ay

Allaha şirk koşan inanmayan kişileri kibirinden kör olan kişiler tabi bunların hepsi Allahın izniyle oluyor kuranı kerim size şeytan der. Şeytanın soyları

• kuranda olan o zaten awk. ne boş insansın

0|0
    0|3
    • 1ay

cahil git kuranı kerimi oku kadını taşla öldür demez kimseyi örtünmeye zorlamaz aptal kafir

• 1ay

elhamdülilah müslümanım. Ve hiç beşeri partiyi tutmuyorum benim yolum Allah yolu beşeriler umrumda değil

• 1ay

Zina eden kadın ve zina eden erkeğin ciltlerine yüz vuruş vurun. Allah’a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah’ın dini konusunda bunlara acıma duygusu sizi yakalamasın. Müminlerden bir grup da bunların cezalarına tanık olsun.

24-Nur Suresi 2

bu ne awk ne şiddettir bu : D onun bunun uçkurundan sizene be

Kızlar Ne Diyor 6

• Şeriat gelirse o düzeni de b*ka çevirirler, gelmesin

1|0
    0|0
  • bundan sonra olmaz o

1|0
    0|0
  • Tabikide hayır

0|0
    0|1