Okulda bir cocuk satasiyor?

Okula yeni geldim iste beden dersinde basketbol macina aldilar bunlar beni sonra ciktim mactan futbol maci yapiyolardi beni aldilar sonra ben ondan da ciktim ve bunlsr kufur falan ettiler 3-4 kisi bana satasiyorlar ne yapabilirim cocuk benden uzun (hocaya soyle falan demeyin birkere soyledim daha kotu oldu) bu arada yas 16

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Bak napıyosun biliyomusun. Sana ilk sataştığında buna kafayı bir vuruyorsun ama dikkat et tam burnuna gelecek sonra da kuvvetli bir yumruk vuruyorsun ve müdür yardımcısın kendin hemen gidiyorsun diyorsun ki hocam geldiğimden beri kuduruyor adamın *mına böyle konur.

1|0
    0|0
    • Cocuk benden guclu galiba hafif gobegi var siyah tenli kara bisey bildigin keko. Derste surekli konusuyor bana bakiyor rahatsiz edici bir durum benimde ten rengim beyaz normal bir insanim o ise aptalin teki hocalar beni ovuyor tipim guzel buyuk ihtimalle kiskaniyor nasil dovebilirim taktik verirsen sevinirim ya kafa atamazsam

• Ben kavgada sinirlenemiyorum aslinda hicbir zaman sinirlenemiyorum sinirlenmem icin agir birsey lazim

• Ya çocuk sana laf atıyor düşünsene çocuğu dövdüğünü ne kadar rahatlarsın bir daha sataşamaz sana

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah cezalarını verir merak etme. Gerekirse müdüre git söyle. Ben de yardım ettiğim halde bana küfretti birisi. İnsanlıktan nasibini almamış yaratıklar.

0|0
    0|0
  • daha kucuksun cevre yap onlara dal 😄

0|0
    0|0
  • Döv onu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...