Arkadaşım gerçekten arkadaşım mı?

Benim bir arkadaşım var daha doğrusu kanka diyecek kadar yakınız. Ama sürekli beni küçümsediğini düşünüyorum. Bizim okulumuzda bir dernek toplandı hayvanlarla ilgili, bizde cumartesi buluşup bir alışveriş merkezine gittik. Dostluk mamaları aldık onları veririz dedik. Her neyse işte. Bunun sevdiği bir çocuk var dün beni aradı. Sonra o gün yaşadıklarını anlattı ve sonunda 'kesin o da beni seviyor.' dedi bende 'Düşünmek için daha çok erken sonradan hayal kırıklığına uğrayabilirsin.' dedim. O da sinirli bir ses tonuyla 'Beni demoralize etme bak sinirimi bozuyorsun böyle yapınca.' dedi. Bende telefonu kapattım. Sonra bugün hiçbirşey olmamış gibi davrandı ve bana biraz önce yazdı. ' aldığımız mamaları ne yapacağız?' diye içimden (afedersiniz.) bir yerine sokacaksın canım yazmak gelsede yazamadım. Onun yerine 'bilmiyorum mal gibi kaldık ortada işte ya atarız onları ya da başka birşey yaparız ne bileyim?' yazdım.Çok geçmeden de cevap geldi 'caniiii o zaman atacaksan toplantıya katılma yani.' dedi ve sonra yine ekledi : 'ayrıca kedilerin mamalarını ben vericem.' diye mesaj geldi. Bende o anlık sinirle 'İyi sen ver mamaları tamam mı hepsi senin olsun!' diye çıkıştım. Ben bu kişi hakkında ne yapacağımı bilmiyorum en yakın arkadaşım var fakat benimle aynı okulda okumuyor ona söyledim 'sen kendin gibi ol kimseye muhtaç değilsin bırak.' dedi. Ne yapmalıyım yardım edin lütfen. Bu kişi nasıl biri? Nasıl bir karakteri var? Yardım edin rica ediyorum...

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında eğer ergenlik dönemindeyse ya kendini en iyisi arkadaş muhtacı olmadigini kanitlamaya çalışıyor olabilir. Veya okulda veya okul dışında yaşadığı bir durum yüzünden de terleyebilir. Eğer sana boyle davraniyo ama baskalarina iyi davraniyorsa kesin kendini belli etmeye çalışıyo olabilir. Zaten bu durumda kendini begenmeye belli etmeye baslamissa uzak dur. Cunku artik sana onun yarari degil zarari dokunur.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok teşekkür ederim çevremdeki herkes bana ' o senin için umutsuz vaka ' falan diyordu ben inanmıyordum.

• Yasin 18 den kucuk gibi hissediyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır değil soruma ceap verebilir misin?

Yükleniyor...