Nick Batemana benzetilmek?

Ben kendimi çok beğenmem.. Hep bir kusur bulurum ama yani hastalıklı derecede mükemmeliyetçiyim.. Etrafımda biri yakışıklı dese ben dalga geçtiğini düşünürüm. Kız erkek farketmez.. Hatta geçen hafta yanımdan bir kız geçerken güldü ben dalga geçti sandım. Arkadaşım senden hoşlandı dedi. Bana ne dense sanki dalga geçiyorlarmış gibi hissediyorum.. Sebebi küçükken fazla ezilen biriydim... Neyse bazı kişiler erkek modellere benzetiyorlar. En çokta Nick Batemana benzetiliyorum. Sert yüz hatlıyım biraz, çekik gözlü, düz kaşlı, kahverengi gözlü biriyim. Boyumuzda tesadüfen yakın 184 benim boyum.. Sanırım ondan benzetiliyorum.. Nick Bateman yakışıklı mı sizce?
Not:Geçen hafta bu siteye üyeydim şimdi kapatmıştım, bu hesapta resim yok.. Onda vardı.

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Resim koyaydin bileydik

0|0
    0|0
    • 1ay

Seni çok gördüm.. Eski nick IJusTHero, OnlyBasketball du guru arkadaşım.. iki hesaba da resim koymuştum

• 1ay

Tanidik geliyoda tipi hatirlamiyorum ki

• Ayyyyy yakışıklıda kelime mi 😍😍

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende öyle düşünüyorum ama insanlarda şöyle bir durum var. Kime benzetilirsen onda bir kusur buluyosun.. En azından bende

• 1ay

Teşekkürler dostum yorumun için :D

• 1ay

Rica ederim 😄

• Gayet yakışıklı bence...
    Keşke bir fotoğraf koysaydın ona göre değerlendirirdik... 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Foto koymak egoistlik olur diye düşündüm. Nick Batemana benzetilmek altına da foto.. Olmaz ya.. Keşke eski hesabımı kapatmasaydım onda profilde vardı foto.. Hatta bir zaman en çok EİG alanlara yaklaşmıştım :D Neyse

• 1ay

Buna da koyabilirsin foto 😊

• 1ay

Yok bu hesabın nicki PokluKarga :D Birde yaş 19 normalde bunda 26 :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...