ODTÜ' yü Bırakıyorum?

Arkadaşlar hayatımın hatasını yaparak ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusuna geldim. Ve bir ton problem yaşıyorum. Bu problemler benimle ilgili. Ben ailemin tek çocuğuyum ve aileme bağlı bir insanım. Fakat kıbrıda geldiğimden beri kendimi çok kötü hissediyorum. Yalnızım. Arkadaşım yok. İlk defa ailemden uzakta yaşıyorum. Keşke sadece ailem olsa, ailem arkadaşlarim, sevgilim. Tüm tanidiğim insanlar benden uzakta. Hiç cevrem yok ve hiç kimseye givenemiyorum. Burada bin tane problem var. Yemek, çamaşır, bulaşık, yurt. Saymakla bitmez. O yuzden universiteyi aileden uzakta sakin sakin okumayin size tavsiyem bu. Ailemi çok ozledim ben. Ailemin yanina donmek istiyorum ama dönemiyorum. Bu sene hazirliktayım. Ne yapacam bilmiyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Psikolojik destek alıyorum. Hep ağlıyorum. Burayı ilerde iyi bir işim olur diye tercih ettim. Ama dayanamiyorum buraya. 5 yıl boyunca burda nasil yaşayacağim inanin bilmiyorum. Ustelik bunlar haric benim burda yillik masrafım 25 bin lirayi bulacak yani. Aileme de o kadar yük oluyorum. Nasil donecegim ben evime. Ne yapacağım. Yakinda okusaydim haftasonlari bile donebilirdim. Ama burda elim kolum bağlı. Derslerde çok zor. İntihar etmek aklimdan geçiyor ama sonra yapma diyorum. Lutfen bir akil verin.

0|0
55

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...